BlogPlay.eu

Palringo – czyli z czym to się je

02.17.2008 13:39:54 · Opublikowano w PLAY news
Dzięki uprzejmości Neo (autor www.blogfaq.boo.pl) macie możliwość zapoznania się z instrukcją instalacji i użytkowania jednego z ciekawszych komunikatorów jakim jest Palringo. Oto i link: palringo.pdf Pragnę tylko przypomnieć, iż materiał ten jest objęty prawem autorskim. Rozpowszechnianie, kopiowanie, dokonywanie zmian bez zgody autora zabronione. [poll=9]
Źródło:

12 komentarze dla wpisu “Palringo – czyli z czym to się je”

 1. Ja tam wole GoChata 2.0
  Wersja build 3 jest wypasiona.

 2. tylko ciekawe gadajac przez gg przez PLAY ile zaplacimy

 3. wujek_mietek napisał:

  bardzo dobry program. Ściągnąłem wersją Java na Nokii E51. W wersji symbianowej niby się instalowała, ale nigdzie jej nie było widać. Pobór danych jest podobny jak w Mobilnym GG (tak przynajmniej mi się wydaje na pierwszy rzut oka).

 4. No trochę się Łukasz rozkręcił he he. Możecie sobie kopiować do woli, rozdawać i co tam się wam podoba. Możecię sobie wydrukowac i powiesićc nad łóżkiem. Zmienić raczej nie zmienicię bo to pdf. No i ankieta. Weźcie wszyscy w niej udział.

 5. Bo ja nie lubię jak ktoś sobie potem przypisuje czyjąś pracę 🙂 tyle. Wiadomo, bierzcie i jedzcie z tego wszyscy, ale nie mówcie, że to wasze.

 6. florus10 napisał:

  Świetny komunikator naprawdę polecam, na Nokii E51 bez zarzutu.

 7. GregoryMc napisał:

  NEO pliki pdf też da się prosto zmienić ;)google i jest mnóstwo programów free do tego, albo nawet jeśli nie ma nic pod reka to zawsze zostaje photoshop 🙂

 8. No tak 🙂

 9. sebastian22 napisał:

  Musze przetestować aplikacje – mobilne GG ma ten minus ze trzeba dodatkowo aktywować numer oczywiscie nie za darmo. Kiedys bylo AGILE Messenger – jeszcze dla S60v1/v2…

 10. No wszystko ładnie pięknie, ale już w wersji JAVA nie jest tak kolorowo. Brak opisów GG, listy kontaktów nie da się pobrać (przynajmniej mi sie nie udało) a słownik angielski:P A może złą wersję pobrałem? w sumie w taki sam sposób jak opisane w poradniku….

 11. na motoroli v3xx w wersji jawa nie można sie zalogować ponieważ są nieaktywne zakładki. czyżby program tylko dla wybranych telefonów? jednakże pobierając program znalazło mój tel.

 12. Na moim Ku990 niestey nie działa, niby łączy się z siecią ale zaraz traci połączenie i tak w kółko.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.