BlogPlay.euTelefon zamiast portfela w PLAY

02.11.2008 12:44:53 · Opublikowano w PLAY news
Od 11 lutego br wszyscy użytkownicy PLAY, mogą płacić za usługi i towary przy użyciu swoich telefonów komórkowych. System mPay pozwoli użytkownikom sieci PLAY na płatności w tradycyjnych punktach sprzedaży (takich jak np. restauracje, kawiarnie czy automaty do sprzedaży napojów), płatności internetowe oraz płatności zdalne. Aby skorzystać z usługi posiadacz telefonu musi założyć konto w systemie mPay i dokonać pierwszego zasilenia tzw. „elektronicznej portmonetki”. Następnie użytkownik otrzymuje SMSem potwierdzenie wpłaty i prośbę o zdefiniowanie indywidualnego kodu PIN, który umożliwia dokonywanie zakupów przy użyciu telefonu komórkowego. Od 11 lutego br PLAY wprowadza także ofertę promocyjną, w czasie jej trwania nie są pobierane opłaty za połączenia wykonane z numerami mPay, co oznacza, iż opłata za usługę promocyjną jest zawarta odpowiednio w kwocie Abonamentu w przypadku Oferty PLAY Abonament i PLAY dla Firm, w kwocie doładowania konta w przypadku Oferty PLAY Mix lub w kwocie doładowania w przypadku Oferty PLAY Karta. Oferta obowiązuje do odwołania. Więcej szczegółów na temat usługi mPay, znajduje się na stronie www.mpay.pl Tam dostępna jest także dokładana lista punktów, gdzie można płacić przy użyciu telefonu komórkowego. Punkty te oznakowane są naklejką z logo mPay. Już niebawem klienci PLAY za parkowanie w centrum Warszawy będą mogli płacić telefonem komórkowym.
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Telefon zamiast portfela w PLAY”

  1. jest! wreszcie :)))

  2. a mnie ciekawi czy mPay działa również po przeniesieniu numeru, np. mamy założone konto na numer plusowy, a przeniesiemy go do Play – bez problemu będzie działać?

  3. arturrrr napisał:

    Usługa jest do d.. i się nie przyjmie. Trzeba poczekać na technologię bezstykową.

  4. wiesz jesli da sie ladowac przez internet numer z heyah wpisujac go do aplikacji doladowan konta i przechodzi to i na twoim numerze nie powinno byc problemu.

  5. Widziałam dziś na portalu to info. Niektórzy blogerzy juz testowali.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.