BlogPlay.eu[Aktualizacja] “To jest napad” – dawać latareczkę

01.30.2008 19:15:56 · Opublikowano w PLAY news
Play kolejny raz przygotował dla nas bardzo ciekawą niespodziankę. W wybranych centrach handlowych w salonach Play po wypowiedzeniu jednej z kwestii:
"to jest napad"
"ręce do góry"
Lub innej podobnej hostessa wręczy nam ... latarkę :) Foto poniżej: latarka.jpg latarka2.jpg Chwilowo zdjęcia takiej jakości ale jak tylko zrobimy "napad" na salon Play udostępnimy w większej rozdzielczości. Pokemony, macie szanse, dacie radę, latarki są dla Was :P (nie mogłem się opanować, więcej o pokemonach niedługo na www.ddluk.eu) Aktualizacja: Po "napadzie" na Germanosa w Plejadzie w Sosnowcu mamy latareczke ;) Oto jej zdjecia w lepszej jakosci: clipboard02.jpg clipboard01.jpg
Źródło:

14 komentarze dla wpisu “[Aktualizacja] “To jest napad” – dawać latareczkę”

 1. ddluk powiedz czy jest jakiś spis tych salonów w których to działa??? Bo niechcę wyjść na idiotę w salonie Play w którym będzie to nieobowiązywało, proszę żeby taki spis był bo latareczka by się przydała ale takim sposobem żeby na kretyna nie wyjść … xD

 2. Sam pójdziesz pierwszy po tą latarkę… a zlewasz się z innych

 3. Pójdę, żeby zamieścić zdjęcie. A jak nie to ktoś mi pocztą przyśle.

 4. są spisy, ale te już mają konsultanci.

 5. Nie rozumiem tego nabijania sie z osob, które pojda po tą latarkę… Co wielkiego, ze ktoś sobie wezmie latareczke?

  I takim artykułem, ddluk, ubliżasz tym, którzy widzą w tym coś smiesznego. Puszczasz jakąś sugestię, że biorący tą latarkę są Pokemonami… W takim razie Ty również nim jesteś, bo wytłumaczenie, że bierzesz ją po to, by zrobić jej fotke jest… dziwne (by nie wyrazić się inaczej ;p)

 6. @ddluk ja też pójdę, żeby zrobić zdjęcie- czy to oznacza że jestem Pokemonem? jeżeli tak to będziemy nimi oboje. Uwaga nie na miejscu-trochę przesadzona.Poza tym jaki jest cel pisania “ktoś mi ją przyśle”- pochwalenie się “znajomościami” w Play? Napisz lepiej ile masz gadżetów z Play albo z innych konferencji:) Powiedz że nie zbiorach plakietek z każdej konferencji na której byłeś żeby pochwalić się jaki to nie jesteś lepszy… woda sodowa zaczyna uderzać do głowy-radzę zachować trochę pokory, a na pewno lepiej na tym wyjdziesz niż pisząc w ten sposób. Pozdrawiam

 7. dajcie spokój chłopakowi…

  ja mam 150 tych latareczek. zapraszam . dam wam ile tylko zechcecie .

  tylko formułka ma zostać wypowiedziana :

  oto punktacja :

  ” To jest napad ” – 2 latareczki
  ” Ręce do góry” – 1 latareczka
  ” Hand`o`ho ” – 3 latareczki

  a ddluk swoją drogą to jak chcesz to pyknę ci fotę w dobrej jakości 😉 no chyba , że musisz swoim aparatem zrobić 😉

 8. Jakbyście wiedzieli o co chodzi z tymi pokemonami to byście tak nie pisali. Zresztą macie mu za źle że ma znajomości w Play. Ją też mam i inni mają. A wy macie znajomych gdzieś indziej. I co? Mam się wkurzać? Nie szukajcie problemów gdzie ich nie ma.

 9. @NEO Tak się składa, że przeczytałem o tych pokemonach na ddluk.eu. wiesz co- nie lubię tylko hipokryzji- jeżeli ktoś pisze, że pójdzie po latarkę po to, żeby jej zrobić zdjęcie, a już inni którzy po nią pójdą nazywa “Pokemonami”. Śmieszne no nie? Z tymi znajomościami to trochę śmieszne. Skąd wiesz czy ja nie mam znajomości w Play?. Wszystko jasne czy mam dalej pisać na ten temat?

 10. Tu nie chodzi czy masz znajomości czy nie. Czytałes ale nie zrozumiałes. Nie jesteś Pokemonem bo pójdziesz po latarkę tylko pokemony to ludzie którzy chodzą na konferencję tylko po to aby się najeść za darmo i postać jakiś prezent. Żal mi takich ludzi. I to do nich Łukasz napisał żeby poszli po latarkę. Ale ok kończę ta bezsensowną polemikę.

 11. 19latek napisał:

  BXL, śpisz?

 12. michalbial napisał:

  dobra, pomijając pokemonizm, gdzie można dostać przetajną listę salonów, w których mają latareczki?

 13. michalbial napisał:

  no to ja też napadłem. dostałem ulotkę w kształcie pistoletu i wykorzystałem ją do napadu. bardzo fajna kampania reklamowa 🙂 latareczka też fajna. i baterie w komplecie:-p

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.