BlogPlay.eu

Przeczytajcie, bo warto :)

01.22.2008 22:29:41 · Opublikowano w PLAY news
Być może wiecie lub też nie, ale w dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa na której zaprezentowana została nowa oferta czyli Łap Łup. Ale nie o tym chciałem pisać :) Poniżej znajdziecie kilka gorących ciekawostek przesłanych nam przez Neo (niestety BXL rozchorował się i nie mógł być na konferencji): - Play ma już milionowego klienta - Łap łup to początek zapowiadający nowe oferty ale na razie nie będzie rewolucji. Będą tylko nowe gry i muzyka do pobrania i jeszcze coś, hmmm tylko ciekawe co, tego jeszcze nie wiemy - Każda nowa oferta kontentowa będzie wchodzić na przełomie miesięcy więc pierwsza już wkrótce.. - W lutym, a najpóźniej na urodziny wchodzi internet. Na razie tylko w miastach gdzie będzie własny zasięg Play. Będą to dwie opcję: a) Jedna typowa czyli stałe łącze. Jeszcze nie wiadomo czy z limitem czy nie. Coś jak blueconnect w erze. b) Druga opcją będzie coś ala pakiet Player tylko bez limitu. Takie stale łącze podpięte do abonamentu. Czyli przykładowo dopłacamy 50zł do abonamentu i mamy internet. Testy odbywają się na modemie marki Huawei (najprawdopodobniej na takim jak testowany przez nas czyli Huawei E220) - Oprócz powyższych informacji, w ciągu miesiąc zmieniają się ceny internetu dla wszystkich. Wreszcie wap będzie tańszy, yupi :P - Od dwóch miesięcy Play zastanawiają się nad ofertą dla stałych klientów, na chwilę obecną nie są jednak znane szczegóły gdyż zmieniają się one co jakiś czas. To by było na tyle. Myślę, że ucieszyły was powyższe informację :) P.S. Na koniec ciekawe zdjęcie :P 22012008.jpg Chuck Norris?
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Przeczytajcie, bo warto :)”

  1. Szału nie ma… ale jest ok i tak kibicuje play 🙂

  2. pierwsze niusy które naprawdę mnie tknęły, jako abonenta i pracownika play:)

  3. Jestem bardzo zadowolony- tańszy net na nadajkach P4. Z zasięgiem u mnie w mieście lajtowo, więc to pikuś ;>Tylko jak ceny będą jak w pakiecie PLAYER (ok 1 PLN/MB) no to będzie to full multimedialna sieć ;). Dzięki za info ekipa 😛

    P.S. Gruszka to prawdziwy Chuck Norris :>

  4. b) Druga opcją będzie coś ala pakiet Player tylko bez limitu. Takie stale łącze podpięte do abonamentu. Czyli przykładowo dopłacamy 50zł do abonamentu i mamy internet.

    Łukaszu trochę się nie zrozumieliśmy. Jeszcze nie wiem czy będą limity jak i w usłudze do abonamentu jak i oddzielnej aktywacji na sam internet. Tak czy inaczej ten zmodyfikowany pakiet Player będzie na pewno dużo korzystniejszy niż ten co teraz jest.

  5. Ciekawe czy dla Play karty tez bedzie internet mozna wykupic za 50 złotych i korzystac z internetu i dzwonienia

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.