BlogPlay.euW Play multimedialne telefony za grosze

12.24.2007 11:12:38 · Opublikowano w PLAY news
Z dniem 27 grudnia operator komórkowy PLAY przygotował specjalną promocję cenową na większość telefonów w swojej ofercie. Wszystkie modele, których właścicielem można było stać się za 1 PLN będą dostępne za minimalne 3 grosze. Propozycja dotyczy wszystkich ofert: Play Abonament, Play na Kartę, Play Mix oraz Play dla Firm. Wszystkie telefony, jak zawsze w PLAY, dają dostęp do bogactwa Internetu, umożliwiają słuchanie muzyki, blogowanie, kręcenie filmów i robienie zdjęć wysokiej jakości. Z propozycji mogą skorzystać klienci zawierający umowę z siecią PLAY w terminie od 27 grudnia 2007r. do 29 lutego 2008r. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów zestawów objętych promocyjnymi warunkami. Szczegóły dotyczące najnowszej propozycji sieci PLAY znajdują się na stronie internetowej www.playmobile.pl Aktualne cenniki podamy już niebawem.

promocja_noworoczna.jpg

 

Cenniki: cennik-telefon-w-w-ofercie-play-27122007 cennik-telefon-w-w-ofercie-play-abonament-40-od-27122007 cennik-telefon-w-w-ofercie-play-dla-firm-od-27122007
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “W Play multimedialne telefony za grosze”

 1. BarthezzLodz napisał:

  Super oferta.
  Ech… szkoda gadać! Obniżyli ceny telefonów o 0,97 zł. Normalnie tłumy będą teraz przybywać do salonów Play, aby zaoszczędzić 97 groszy…

 2. BarthezzLodz napisał:

  A…
  Kochana Redakcjo!

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pragnę złożyć Wam najlepsze życzenia: spełnienia marzeń, pieniędzy (na telefony za 3 grosze ;)), zdrowia oraz tego, aby blog rozwijał się.
  Oprócz tego:
  Upojnej, pełnej zabawy nocy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku 🙂

 3. tylko złotówki spadły, reszta silnie zamrożona – widoczne pogoda trzyma cenniki 🙂

 4. Haha, a ja dałem się nabrać. Początkowo myślałem że Toshiba spadła, ale się okazało że to TS705. I dobrze że jednak lepsze fony się swej ceny trzymią, bo zaraz połowa moich znajomych miałaby takie same aparaty. A mnie to chwilami denerwi. :> (wiem, egoista ze mnie… ale co mnie wnerwia to szpanerzy za złotówkę, których bywa czasem wokół mnie troszkę)

 5. to ma byc promocja? super oferta by była gdyby LG KU990 był z 3 gr…..ba chociażby za 100 zł w Play lajcie 😉

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.