BlogPlay.euPLAY głównym patronem strefy Grono.net

12.10.2007 15:12:27 · Opublikowano w PLAY news
PLAY został głównym patronem strefy Grono.net. Strefa to specjalny Program tylko i wyłącznie do Gronowiczów. Z pełni funkcji, bonusów i szerokiej funkcjonalności Programu może korzystać tylko ten kto : - jest zarejestrowanym użytkownikiem serwisu www.grono.net - zamówił i aktywował swoją imienną Kartę Sterfa.grono.net oraz zaakceptował regulamin Strefa to wyjątkowy Program, który tworzysz sam. Strefa nie narzuca dziesiątek nikomu nie potrzebnych "zniżek". Tutaj sam polecasz i tworzysz własny pakiet korzyści poczynając od zniżek, rabatów a na eventach tylko dla Strefowiczów kończąc. To program, o którym sam decydujesz! Co zyskujesz? • Masz dostęp do zniżek, o których nie wiedzą inni • Bawisz się na zamkniętych, elitarnych imprezach • Sam wpływasz na to kto znajdzie się na liście naszych Partnerów • Bierzesz udział w konkursach • Dostajesz za free unikalne gadżety Strefa.grono.net
karta.jpg
PLAY Strefa Grono.net
karta_play.jpg
ź.: własne, Grono.net
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “PLAY głównym patronem strefy Grono.net”

  1. Nie wiem czy to prawda, ale pisze ze przy zamówieniu karty dostaje sie starter Play za 9 zl. Tak przy okazji to karta Play Grono.net wygląda inaczej:) Wystarczy sprawdzić na stronie. Poza tym gdzie jest wskazane zrodlo tych informacji?

  2. mpiotrek, dodalem juz wiekszy obrazek z play karta 🙂 (byla ona widoczna na obrazku nr.2 w lewym rogu ;))

  3. jak zdobyc tą karte

  4. chciała bym mieć swoja kartę strefa grono net
    jak ją zdobyć???

  5. Cytryneczka napisał:

    chciałabym miec swoją kartę strefy jak ją zdobyć??

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.