BlogPlay.euStanowisko PLAY w sprawie problemów z numerami 4-cyfrowymi

11.15.2007 18:07:05 · Opublikowano w PLAY news
Przedstawiamy stanowisko PLAY w sprawie problemów z numerami 4-cyfrowymi.
Od początku działalności P4 negocjuje z TP możliwość świadczenia tego typu usług we wszystkich strefach numeracyjnych. Wszystkie numery, o których wspominają kliencie są w sieci TP. Niestety TP nie wykazuje większego zainteresowania rozwiązaniem tej sytuacji. Negocjacje dotyczą obecnie kwestii technicznych. Ciągle dostajemy nowe wymagania techniczne, które zdecydowanie odsuwają nas od możliwości zaoferowania klientom swobodnego dostępu do możliwości wykonywania połączeń na numery 4cyfrowe. W tych strefach numeracyjnych, w których jest to możliwe, korzystamy ze współpracy w tym zakresie z firmą Netią. Pozdrawiam, Marcin Gruszka
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Stanowisko PLAY w sprawie problemów z numerami 4-cyfrowymi”

  1. sebastian22 napisał:

    jak zwykle TPSA….

  2. większość (o ile nie wszyscy) którzy mają skrócony numer telefonu mają też normalny. Tak szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem o co jest cała zadyma, jeszcze nigdy nie korzystałem z “krótkiego” numeru poza 112. Więc co za problem jest aby zamiast “krótkiego” numeru wpisać sobie w książkę telefoniczną normalny numer?

  3. adriank_1997 napisał:

    no tpsa to taki ździerca że na pewno się nie postara…

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.