BlogPlay.euHistoria połączeń – zmiany

10.22.2007 23:15:25 · Opublikowano w PLAY news
Nie wiem czy również na Waszych kontach na playmobile.pl pojawiły się nowe zakładki, u mnie widoczne były już od pewnego czasu jednak nie działały prawidłowo, dzisiaj uległo to zmianie.

Jak widać na powyższym obrazku pojawiło się rozgraniczenie każdego rodzaju połączenia na osobną zakładkę. Ciekawą funkcją jest też przycisk szczegóły w tabeli koszta, po najechaniu na niego otrzymujemy informację o pełnym koszcie połączenia. Zmianie uległa też strona tytułowa, wreszcie uzyskaliśmy możliwość podejrzenia ilości dostępnych minut do sieci Play:

Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Historia połączeń – zmiany”

 1. hmm, ciekawe – mialo byc 1000 minut – pokazuje jakby bylo 2000 (przynajmniej u mnie i tu na screenach) – poza tym skad siebiora promocyjne MB ??? bo u mnie jest ciagle zero :/

 2. poza tym u mnie nie ma tych zakladek ani szczegolow kosztow polaczen…

 3. No niestety u mnie nadal po staremu 🙁

 4. U mnie strona startowa Selfcare’a pokazuje już wszystko: czyli minuty do Play, minuty promocyjne, pakiet MB oraz pakiet złotówek i kwota poza abo. Niestety tak rozbudowanej historii połączeń nie mam jak Ty ddluk. Widze, że masz 2 zakładki Historii 🙂 próbowałem dać taki adres jak Ty masz w oknie i niestety – strona nie istnieje.

 5. Ja też mam jeszcze stary wygląd…

 6. RafalG, u mnie także po staremu. Wiadomo kiedy zmiany będą widoczne u wszystkich?

 7. adriank_1997 napisał:

  no ładnie teraz …

 8. Hehe zmiany może i są ale tylko pewnie na profilu jak ktos ma taryfę Play Abonament…
  wtedy tak może i być, lecz ktoś ma zwykłego Play Fresh to takie rzeczy raczej nie wchodza w gre…sam jestem ciekaw dlaczego na abonamencie mozna sprawdzic wszystko od tak a na play fresh nie…. żenada poprostu…a co my w Play Fresh to inni jestesmy??;/;/;/

 9. Zagubiona napisał:

  Witam,

  Czy po zmianie oferty play na kartę będzie możliwość uzyskania histori połączeń z poprzedniej oferty? Karta została prawdopodobnie zmieniona i przy okazji taryfa. Wcześniej miałam podgląd do histori połaczeń teraz nie. Zna ktoś odpoiwedż na to pytanie?

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.