BlogPlay.euBiznes w PLAY

10.18.2007 10:29:41 · Opublikowano w PLAY news
Biznes PLAY – Założenia - Taryfy biznesowe - to tylko forma abonamentu - Możliwość dokupienia dodatkowych godzin dla grupy biznesowej w sieci PLAY - Płaska stawka do wszystkich operatorów - Pakiet kwotowy na wszystko (głos, sms/mms, transfer danych) – wyłączając roaming i rozmowy międzynarodowe - Brak opłaty aktywacyjnej Ceny za minutę połączenia: od 28 do 20 groszy netto. Wprowadzone zostaną pakiety minutowe, które będzie można wykorzystać w połączeniach w sieci PLAY. Stawki roamingowe i międzynarodowe takie same jak w abonamentach dla masowego odbiorcy Umowa na 24 miesiące
Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Biznes w PLAY”

  1. Hmmm… stawki niczego sobie. Ciekawe kiedy jakieś marudy sie pojawią i zaczną narzekać. Ja tylko się zastanawiam ile jeszcze czasu Play/Netia jest w stanie dokładać do biznesu (tu chyba zbytnio nie zarobią na połączeniach, zwłaszcza tych wewnątrz sieci)

  2. Niech ktoś mi wytłumaczy, bo nie rozumiem jak się ma “Płaska stawka do wszystkich operatorów” do “Ceny za minutę połączenia: od 28 do 20 groszy netto”?

  3. tomekf, masz 3 taryfy biznesowe… w najtanszej taryfie stawki beda w okolicach 28 groszy netto. Im drozsza taryfa tym stawka za min mniejsza

  4. w najtanszym abo jest 28 gr netto za minute rozmowy, no nareszcie jakies konkrety, o ktorej dzis oficjalnie ta konferencja?

  5. Konferencja rozpoczyna sie o 13:30.

  6. BXL, tak też to rozumiałem, tylko myląca jest dla mnie informacja “Płaska stawka do wszystkich operatorów”

  7. Płaska stawka = taka sama opłata do wszystkich. Czyli jak masz 28gr to masz tyle do wszystkich operatorów. Niezależnie od pory dnia czy nocy.

  8. misioooo, dziękuję za przypomnienie … chyba przez tą pogodę jakiś dzisiaj taki przytępawy jestem 🙁

  9. A mnie najbardziej intereuje opcja zaplaty przez PLAY kary drugiemu operatorowi, od ktorego sie przychodzi… kiedys byla jakas wzmianka na ten temat – mam rachunki na poziomie 200-300zl a oferta PLAY jest interesujaca… no i te telefony (obecnie mam nokie 9300)… czekam na konferencje

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.