BlogPlay.euMotorola Z8 tylko w Empiku?

10.12.2007 21:55:00 · Opublikowano w PLAY news
Z informacji jakie udało się nam uzyskać wynika, że Motorola Z8 zostanie wprowadzona do sprzedaży jeszcze w tym roku (w ciągu najbliższych dwóch miesięcy) oraz, że będzie dostępna tylko w salonach Empik. Telefon ma być w atrakcyjnej cenie w abonamentach za 100 i 150zł. Prawdopodobnie do aktywacji będzie dodawany bon na 25zł. Oferta ma mieć także osobną reklamę w TV, promującą Empiki. W ofercie Empików będzie także jeszcze jeden telefon na wyłączność, ale na razie nie wiemy jaki to.
Źródło:

6 komentarze dla wpisu “Motorola Z8 tylko w Empiku?”

  1. to jest dla mnie paranoja, wyłaczność jeśli jest sie dilerem jednej sieci :/

  2. no nareszcie moja upragniona z8. Ciekaw tylko jestem w jakiej cenie…

  3. Podejrzewam, że dzięki wyłączności cena będzie atrakcyjniejsza, bo Empik coś Playowi “odpala” za tą wyłączność 😀 Nie ma co narzekać – Empików też nie brakuje w kraju.

  4. Wg mnie to raczej Empik Motoroli cos odpala… Jak dla mnie to Play ma za malo telefonow w ofercie zeby takie jaja robic… TO JEST PO PROSTU CHORE!

  5. W Playu w Galerii B, mowią ze będą jednak ją mieli, nawet mają już model (atrapa-obudowa) ktorą dostali w czasie wizyty przedstawicieli Motoroli.

  6. w empiku jest mniejsza sprzedaz niz w salonach playa zapewne wiec taki rodzaj mobilizacji 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.