BlogPlay.eu

Strona Playa w nowych rękach

08.03.2007 19:51:47 · Opublikowano w PLAY news
FFCreation, agencja reklamowa specjalizująca się w rynku nowych mediów, powieksza zakres współpracy w multimedialnym operatorem - siecią Play. FFCreation przejęła stałą obsługę opracowanej według projektu graficznego K2 strony Playmobile.pl. Jest to element rozszerzenia współpracy z multimedialnym operatorem komórkowym Play. Dotychczasowa współpraca obejmowała realizacje projektów interaktywnych na czele ze stroną Nadchodzi4.com, która działała w czasie testów sieci. FFCreation zajmowała się także obecnością marki Play w wirtualnej rzeczywistości Second Life. W najbliższym czasie planowany jest start wyspy Play w tej grze. FFC jest odpowiedzialny za stworzenie kompletnej wyspy wraz z całą infrastrukturą. Firma ta, stworzyła także kampanię reklamową (teasingową i ofertową) dla P4. FFCreation współpracowała także z PTC, operatorem Ery i Heyah. źródło: media2.pl, własne
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Strona Playa w nowych rękach”

 1. Chcialem tylko przypomniec “wklejaczowi” tekstu, ze kopiowanie z innyc stron jest przestepstwem i podchodzi pod kradziez. Dopisanie jednego czy dwoch zdan nie zmienia faktu.

 2. United, przeciez napisalem zrodlo. Gdybym go nie napisal, to bylaby kradziez, a tak przeciez wiadomo skad to jest. A tekst nie jest skopiowany doslownie, czesc jest zmieniona.

 3. sebastian22 napisał:

  Ponoc stronka PLAY ma zostac przebudowana prawdopodobnie na jesieni…jakies dokladniejsze info?

 4. Mam nadzieję, że ich strona zostanie przebudowana. Obecnie dochodzi coraz więcej nowych rzeczy, oferta się rozwija, a zatem strona jest coraz bardziej rozbudowana przez co znalezienie niektórych bywa dość trudne, trzeba się trochę naklikać. Bywa, że na jednych podstronach jest odnośnik, a na innych go brakuje. Powinni popracować nad nawigacją.

 5. Mam nadzieje że nowa strona będzie ciekawsza , bo ta jest mało czytelna i mało zrozumiała .Już strona z okresu nadchodzi 4 była bardziej przyjazna

 6. liczymy na nowosci i zmiany. coby bylo weselej. coby wszystkich zadowolic;)

  choc na razie nie narzekam:)

 7. No nowa stronka by się przydała, z tymi linkami to serio wałek :/ Do niektórych rzeczy są tylko w jednym miejscu, a w innym, które jest teoretycznie o tym samym – nie ma.
  Dalej, nie wiem czemu, ale np. w Pomocy lubią po 2 razy pisać to samo 😀
  No i od kilku h przy próbie sprawdzenia historii rachunków wyskakuje, że wystąpił błąd :/

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.