BlogPlay.euKoniec przepadania środków oraz minut w pre-paidzie Playa

07.13.2007 16:28:08 · Opublikowano w PLAY news
Odpowiadając na sugestie klientów, PLAY wprowadza dla wszystkich użytkowników oferty PLAY Karta możliwość zachowania swoich środków na koncie po zakończeniu okresu ważności połączeń wychodzących. Od 16 lipca br. użytkownicy PLAY Karta nie muszą martwić się o zgromadzone na karcie środki po zakończeniu okresu ważności połączeń wychodzących. Od poniedziałku 16 lipca br. wszyscy Klienci oferty prepaid mają możliwość zachowania złotówek pozostających na koncie oraz bonusowych minut zebranych w ramach usługi Zbieraj Minuty, gdzie za dwie minuty połączenia przychodzącego klient otrzymuje minutę gratis na połączenia wychodzące. Wszystkie zgromadzone środki pozostają na koncie do momentu doładowania, pod warunkiem, ze Klient doładuje konto ponownie w ciągu 90 dni. "Nie ma oferty idealnej, dlatego zapytaliśmy klientów jak ulepszyć naszą ofertę" - mówi Jacek Hensler, Dyrektor Marketing PLAY- klienci jednogłośnie wskazali na wprowadzenie przechodzenia zgromadzonych na koncie złotówek. Zasady dotyczące kwot Doładowań PLAY Oferta_Promocyjna_Lepsze_warunki_w_Play_Karta_.pdf ( BXL ) Źródło: własne, PLAY
Źródło:

9 komentarze dla wpisu “Koniec przepadania środków oraz minut w pre-paidzie Playa”

 1. a co z abonamentem????

 2. piotrekb napisał:

  No dobra. Teraz w TT mam tak, że doładuję sobie konto za 50 zł i mam 3 miesiące połączenia wychodzące i potem jeszcze jeden miesiąc tylko odbieranie połączeń. Potem kasa i numer przepada. W Playu doładuję sobie konto za 50 zł i będę miał 3 miesiące na wykonywanie połączeń i potem jeszcze 6 miesięcy tylko na odbieranie połączeń. I teraz: czy po tych 6 miesiącach mam jeszcze 3, żeby doładować sobie konto? Czy jak to działa?

 3. khem khem napisał:

  co jak co ale w abonamencie tez by sie to przydalo

 4. frajdej.pl napisał:

  No wreszcie! jeszcze pół roku i poprawią wszelkie błędy i niekorzystne dla klienta haczyki.

 5. piotrekb, w Play Karcie za 50 zł masz 3 miesiące na wykonywanie i 3 miesiące na odbieranie, w czasie których musisz doładować konto w celu odzyskania środków. Po 3 miesiącach aktywnych połączeń tylko przychodzących karta jest wyłączana, więc środki razem z nią przepadają. 😛 Tak jest teoretycznie, ja osobiście czekam, żeby sprawdzić co mi się stanie z moją kartą jak skończy się czas na odbieranie.

 6. piotrekb napisał:

  A było w Play coś takiego, że przepadały pieniądze po skończeniu się ważności konta na wychodzące i nie było ważności konta na tylko przychodzące tak, żeby w tym czasie nie przepadały pieniądze? Bo jeżeli tak było, to znacząca zmiana w Play, ale np. TT ma to odkąd pamiętam.

 7. polemnik napisał:

  no to jeszcze do abo coś takiego proszę i będzie świetnie.

 8. pytali sie klientow czy klientow karty? Bo ja k wszystkich to gdzie ta promocja dla abo?

 9. Blondikon napisał:

  I bardzo dobrze! Teraz już ludzie nie bedą na to narzekać. Nie wiem czy w pre paidzie jest się czegoś jeszcze przyczepić? Warunki są jak najkbardziej korzystne. A o co Ci chodzi w promocji na abo? Uważam, że nie wprwadzą czegoś podobnego w abo.Nie bedzie im sie kalkulowało. Pewnie podejdą do tego tak, że każdy z klientów dobiera sobie abo według własnych potrzeb. Mi na przykład jak najbardziej pasuje abonament za 50 zł. Spokojnie wszystko wykorzystuje.A jak komus minuty zostają, to mógł sobie wziac mniejszy abonament.I po kłopocie 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.