BlogPlay.euPoczta głosowa MMSem?

06.26.2007 16:40:17 · Opublikowano w PLAY news
O usłudze poczty głosowej MMSem pisaliśmy już poprzednio tutaj. Dzisiejszego dnia PLAY rozesłał do niektórych abonentów i użytkowników SMSa następującej treści:
PLAY:Poczta głosowa MMS-em?Nowa usługa!Tylko dla Ciebie i grupy najlepszych klientów.Aby bezpłatnie testować odeślij SMS o treści T na 444, aktywacja do 48 godz
Dziwne rzeczy tam są, bo ta usługa ponoć dostępna jest już od 4 czerwca dla wszystkich. :-) Jej regulamin, który znalazłem na stronie można przeczytać tutaj (pdf). Wersja ta różni się od tej, która była opublikowana wcześniej... tam data obowiązywania promocji jest od 11.06.2007 r. - do pobrania tutaj (pdf). Trochę czuję się zmieszany po przeczytaniu tych dwóch regulaminów i SMSa. :D Z tego wszystkiego chociaż dowiedzieliśmy się o nowym sposobie aktywacji poczty głosowej MMSem. :-) Zapraszam do testowania.
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Poczta głosowa MMSem?”

  1. hehe smiesznie troche 🙂

  2. moze to jakies archiwalne smsy ? 🙂

  3. konrad, raczej nie, bo numer dziala bez problemu. Poza tym ta usluga zostala wprowadzona niedawno. Sam wyslalem tego SMSa wczoraj, napisali ze aktywuja w ciagu 48h, a jak na razie nie aktywowali… Poczekam jeszcze do jutra i zadzwonie znowu do OKu.

  4. Jednym słowem testowanie nie do końca się zakończyło…nieźle że op pozwala za darmo testować chociaż przez kilka chwil…

  5. Mnie aktywowali po wyslaniu tego SMSa, wiec wysylajcie 😉

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.