BlogPlay.eu

Michał Wawrzynowicz nowym członkiem zarządu P4

06.11.2007 13:14:11 · Opublikowano w PLAY news
Michał Wawrzynowicz został powołany na stanowisko członka zarządu oraz dyrektora sprzedaży. Michał Wawrzynowicz ukończył Politechnikę Warszawską. Ma ponad 10-cio letnie doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach w sprzedaży i marketingu w Polsce. W 1995 rozpoczął pracę dla firmy Eko-Contel, gdzie sprawował funkcje kierownicze różnych szczebli. W 1998 roku objął stanowisko Dyrektora ds. Marketingu. Przez ostatnie 6 lat był odpowiedzialny za marketing, sprzedaż oraz rozwój sieci Germanos w Polsce obejmując stanowiska Dyrektora ds. Marketingu w 2001, Dyrektora ds. Sprzedaży w 2003, Dyrektora ds. Handlowych w latach 2004-2005 oraz od stycznia 2006 roku stanowisko Dyrektora Generalnego firmy GTI Sp. z o.o. Fuzja ta (red. P4 i Germanosa) pozwoli nam zrealizować strategię biznesową, która opiera się na silnej i sukcesywnie powiększanej sieci sprzedaży. Współpraca największej polskiej sieci dystrybucyjnej z multimedialnym operatorem sieci komórkowej Play z pewnością znacząco wpłynie na rozwój pozycji rynkowej operatora - powiedział Wawrzynowicz.
Źródło:

7 komentarze dla wpisu “Michał Wawrzynowicz nowym członkiem zarządu P4”

 1. Sory ,o ile sie dobrze orientuje to w punktach GTI sprzedają telefony z aktywacją w Orange. Wiec nie wiem skąd tu fuzja P4 z Germanosem??
  Poprawcie mnie jeśli coś źle napisałem bądź zrozumiałem .

 2. To prawda, GTI sprzedaje usługi Orange, ale jeśli dobrze pamiętam to Germanos ma spore udziały w GTI, jeśli nie jest całkowitym właścicielem. Era straciła sporo punktów sprzedaży, teraz zagrożone jest także Orange, bo może się okazać, że GTI będzie wycofywać się z umów z Orange. P4 zrobiło złoty interes przejmując Germanosa.

 3. Hmmm… Z niezłe CV… W sumie to spore doświadczenie ma koleś więc moim zdaniem to chyba odpowiedni wybór…Chociaż w prywatnych spółkach nie ma doboru kadry według klucza partyjnego

 4. GTI należy w 100% do Germanosa. Orange na pewno nie wypowie umowy agencyjnej punktom GTI – już raz tak zrobiło (jak Germanos kupił GTI) i po kilku miesięcznym oczekiwaniu (3 mce) podpisał z GTI umowę agencyjną

 5. ehh….
  Germanos przedał GTI dla orange jak polczył sie z P4 – Orange skorzystało z prawa pierwokupu potym jak era dostała kopasa w dupasa od geramnosa !!! z tego co pamietam to chyba do tranzakcji doszło pod koniec lutego. GTI było w 100% germanosa – ale juz nie jest!!!

 6. aktusik jesteś w błędzie !!
  Germanos sprzedał GTI bankowi greckiemu (pewnie i tak pośrednio należy do panosa germanosa)
  Orange chciało skorzystać z prawa pierwokupu – ale po policzeniu ile by ich to kosztowało – zrezygnowało !!!!!

 7. Nemo
  Nie bede sie z Toba spierał… musiałbym poszukac na telepolis nawet był info o tym… ale ze nie jest to dla mnie sprawa zycia i smierci hehe

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.