BlogPlay.euInternet taniej u konkurencji.

05.15.2007 12:09:20 · Opublikowano w PLAY news
Jak podaje Gazeta Prawna, w PLAY mimo wprowadzenia pakietów z tańszą transmisją danych ceny są nadal wysokie. Plus GSM w usłudze SIM Data oferuje 1 MB za 30 gr oraz - w taryfie Kubali - w zależności od kupionego pakietu kosztuje 40 gr (pakiet 25 MB danych miesięcznie za 10 zł) lub 30 gr (pakiet 50 MB za 15 zł). Era w promocji Internet w telefonie oferuje klientom pakiet 50 MB danych za 15 zł (1 MB za 30 gr). Krzysztof Kaczmarczyk - analityk Deutsche Banku , mówi że podjęte do tej pory przez P4 działania to zbyt mało, aby osiągnąć sukces rynkowy i przyciągnąć klientów do sieci. Stąd spodziewa się on, że w II połowie roku PLAY może rozpętać na rynku wojnę cenową.
Klienci chcą tanich rozmów. Taryfy Play, gdy porównamy je z ofertami konkurentów i uwzględnimy bonusy i zniżki, nie są teraz aż tak atrakcyjne - mówi.
źródło: Gazeta Prawna
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Internet taniej u konkurencji.”

  1. Bułka Zmasłem napisał:

    To idiotyzm porównywać z SIMdatą. SIMdata ukierunkowana jest na transmisję danych a połączenia głosowe to tylko dodatek.

  2. dokladnie, pakiety na net w zwyklych abo sa w miare porownywalne z tym w Playu

  3. zawsze beda miec taniej bo maja swoje stacje juz postawione a play korzysta z innych to raz, a dwa ze konkurencja tez moze do tego doplacac. taka prawda.

    ale widac ze play cos zmienia i nawet taka zmiana jest niezla.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.