BlogPlay.euZnamy ofertę dla testerów

03.10.2007 9:50:43 · Opublikowano w PLAY news
Witaj! Nadchodzi4 to 20 000 uczestników testujących telefony nowej generacji. Cieszymy się z Twojego udziału w programie. Twoje uwagi i doświadczenia, pomagają nam dostosować usługi PLAY. Właśnie weszliśmy na rynek pod marką, którą już znasz - PLAY. Już teraz możesz poznać więcej szczegółów oferty, którą przygotowaliśmy specjalnie dla uczestników programu Nadchodzi4. Zostań z nami w PLAY i skorzystaj z jednej z ofert specjalnych! PLAY Abonament, a w nim: * Twój nowoczesny telefon (Samsung lub Motorola) w cenie 1 PLN brutto! * Nie rozstawaj się ze swoim aparatem - wystarczy złotówka, aby cieszyć się jego możliwościami przez kolejne 24 miesiące. * Jeden z abonamentów dostępnych w ofercie Play z dodatkową ofertą specjalną - co miesiąc 1000 minut na rozmowy w sieci Play! Ciesz się kontaktem ze swoimi przyjaciółmi z Nadchodzi4 bez ograniczeń. Zaproś też innych swoich znajomych do PLAY. * Abonament przeznaczasz na co chcesz (minuty, smsy, mmsy, Internet, muzyka, video) PLAY Karta, czyli: * Twój multimedialny telefon - na własność! W atrakcyjnej cenie! Samsung SGH - Z370 - 450 pln brutto Motorola V3xx - 700 pln brutto * 150 darmowych minut przez pierwsze 3 miesiące - 50 minut na każdy miesiąc! Powyższa oferta dostępna jest tylko dla uczestników programu Nadchodzi4. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą i przekażemy Ci szczegółowe informacje. Tylko w ten sposób możesz skorzystać z preferencyjnych warunków. Niebawem otrzymasz od nas maila z dodatkowymi informacjami. Po prostu PLAY!
Źródło:

102 komentarze dla wpisu “Znamy ofertę dla testerów”

  1. Dajcie spokoj lepiej poczekac kilka miechow a nie odrazu narzekac albo rzucac sie na oferte. Zobaczymy jak zareaguje konkurencja na oferte PLAY`a. Z zakupem warto wstrzymac sie kilka miesiecy.

  2. SZLAG MNIE TRAFIA, JAK TYCH 20000 “WYBRANCóW” NARZEKA… DOSTALI ZA DARMOCHE FAJNE FONY KASE NA DZWONIENIE… OGóLNIE ZABAWA…
    I TU TAKIE KOMENTY 😀 LOL… WSTYD RODACY… :d

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.