BlogPlay.euKonferencja, loginy i inne sprawy :)

01.09.2007 22:19:13 · Opublikowano w PLAY news

Chciałbym Was poinformować iż otrzymałem akredytacje prasową na odbywającą się w czwartek konferencję prasową organizowaną wspólnie przez p4 i onet.pl. Jednym z jej głównych punktów będzie otwarcie portalu www.nadchodzi4.com. Chciałbym powiedzieć, że będę na niej i zdam Wam relację jednak tak się nie stanie. W związku z kilkoma sprawami nie będę mógł w niej uczestniczyć czego sam bardzo żałuje. Czasem tak bywa, że są rzeczy wazniejsze. Druga istotną sprawą jest to, że już jutro o 19 pierwsi testerzy otrzymają do swoich dłoni telefony do testów. Pytaliście mnie również dlaczego nie otrzymaliście jeszcze loginów ani haseł do portalu ?? Otrzymałem informacje, że takowe będą dostarczane bezpośrednio z telefonem a w tej chwili sprawa umówienia się na podpisanie umowy odbywa się telefonicznie. Nie jest to jednak w 100 % pewna informacja.

Źródło:

56 komentarze dla wpisu “Konferencja, loginy i inne sprawy :)”

  1. irys chyba nie ma co się wkurzać bo nic jeszcze nie wiadomo, póki co pozostaje nam czekać aż powiedzą coś więcej…

  2. mam nadziej … własnie relaksuje sie przy BIG KRÓ(L)EWSKYM… Wasze zdrowie….

  3. KRó(L)EWSKIE to jest to… 😀 piszcie jak będziecie coś widzieli…

  4. Dzisiaj się dowiedzialem że od 11 stycznia zaczynają rozsyłać meile z zaproszeniami po odbiór telefonów, meile beda wysylane przez kilka nastepnych dni 🙂 wiec pozostaje czekac :)Miła Pani powiedziała też że do wszystkich osob do ktorych dzwonilo P4 powinny dojsc meile w przeciwnym wypadku zeby sie skontaktowac z infolinia :]

  5. to beda wkoncu dzwonic, czy meile rozsylac? juz sie w tym wszytkim pogubilem…

  6. nie tylko Ty, uwierz co dzien jest inna decyzja 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.