BlogPlay.euAwaria strony www.playmobile.pl

05.28.2007 15:33:53 · Opublikowano w PLAY news
Godzina 15:29 Od kilku chwil strona www operatora nie działa. Wszelkie połączenia są odrzucane. Będziemy informować na bieżąco o zmianach. Godzina 15:43 Strona działa poprawnie.
Źródło:

25 komentarze dla wpisu “Awaria strony www.playmobile.pl”

 1. scinek007 napisał:

  Ej, zmiencie tą czcionkę na taką jaka była… ta o wiele za duża…

 2. O czym Ty mówisz znowu scinek ?? czcionka jest taka jaka była.

 3. cos sie wam ze stronką kipsci

 4. czcionka jest dobra :p
  może zmniejsz u siebie :>

 5. wojarosz napisał:

  u mnie tez rano byla jakas wielgachna ale teraz juz OK

 6. co news, LoL 😛

 7. United napisał:

  nooo.. co za emocjonujaca sprawa.. 😉

 8. No sprawa najwyższej wagi hehe 😉

 9. Ze stronką playmobile.pl jest już ok… a tak pozatym to PLAY wprowadza ludzi w błąd z tymi esami po 8gr i rozmowami po 25gr DO WSZYSTKICH SIECI.Zeby miec takie ceny to zwykły abonent musi doładować konto kartą 150zł…A ilu takich ludzi może tak zwyczajnie doładować konto za 150zł???Pewnie 20-30% a reszta???Pozdrawiam i zapraszam na piwo.

 10. [KONKURS]

  7. Za ile minut odebranych połączeń w PLAYu dostajemy jedną minutę do wykorzystania ??

  a) 4
  b) 2
  C) 3

  [KONKURS]

  Podliczenie wczorajszych wyników nastąpi w godzinach wieczornych dzisiejszego dnia.

 11. Odpowiedź a)
  Co wygrałem?

 12. Przepraszam odpowiedź c)
  Pomyliłem się.

 13. Nic 🙂 Naucz się czytać regulaminy konkursów 😉

 14. kanapa napisał:

  Odpowiedź B

 15. kanapa, brawo. Po wygraną zgłoś się do najbliższego TESCO.

 16. I gratuluję za cenzurę, brawo!

 17. To nie była cenzura tylko usunięcie postu nie związanego z tematem. Ja już kilka razy pisałem, że jak komuś nie pasuje to o czym piszemy to nikt Wam nie karze tego czytać a co dopiero komentować.

 18. Jeśli w rubryce “Skomentuj wpis” wpisuję swój komentarz odnośnie artykułu i Ty uznajesz to za niezgodne z tematem, to życzę powodzenia podczas odbierania wyników matury… Po drugie “każe”, w tym znaczeniu. Po trzecie, wiem, że krytyka boli, ale należałoby się nauczyć ją znosić z godnością i wyciągać z niej wnioski.

 19. MINOROSO napisał:

  ech widać, że wam już brakuje tematów na blog…….

  do newsweek
  masz rację play wprowadza nas w błąd mowiąc o smsach po 8 gr. Bo nawet jeśli kupimy kartę za 150 zł dostaniemy gratis 150 zł, ale jeśli będziemy smsować i dzwonić to płatności są naliczane za sms 15 gr a za minute 49, co z tego ze mamy gratis, ale płacimy inaczej…

 20. Dzięki wielkie, na pewno wyniki będę miał bardzo wysokie 😉 Już po ustnej mam takie 🙂 A co do krytyki to przyjmuje ją i wyciągam wnioski. Niestety pojawił się mały zastój i nie mamy żadnej ciekawej informacji. To nie znaczy, że takowych nie będzie.

 21. Czasami lepiej milczeć, niż dawać takie bzdury za przeproszeniem… Ale rób jak chcesz, Twoje podwórko…

 22. Czemu uważacie, że to ja jestem odpowiedzialny za wszystko tutaj. Jest taki dział o nas gdzie są wypisani ludzie tworzący ten serwis. Rzeczywiście ktoś zmodyfikował Twoją wypowiedź. Zaraz się dowiem kto i wyciągnę konsekwencję.

 23. ddluk 28.05.2007 o godzinie 22:02

  To nie była cenzura tylko usunięcie postu nie związanego z tematem. Ja już kilka razy pisałem, że jak komuś nie pasuje to o czym piszemy to nikt Wam nie karze tego czytać a co dopiero komentować.

  I to wszystko w tym temacie, Ddluk decyduje co można pisać, a co nie…

 24. Sprawę reklamy bez zgody wyjaśniam mailowo. Chciałbym zaznaczyć, że reklamowanie czegokolwiek bez zgody administratora jest zabronione. Komentarze o takim charakterze będą moderowane lub usuwane bez wcześniejszego powiadomienia autora.

 25. Wszystkie kolejne posty na temat czego to ja nie powinienem pisać i co powinno się tutaj znajdować będą usuwane. Chcecie ze mną o czymś porozmawiać, od tego są inne kanały komunikacji.