BlogPlay.eu

Internet stacjonarny od Play na infrastrukturze Orange

11.07.2022 23:17:53 · Opublikowano w abonament, internet stacjonarny, orange

Kolejni klienci w całej Polsce mogą korzystać z atrakcyjnej cenowo oferty dostępu do superszybkiego światłowodowego internetu, telewizji cyfrowej i usług mobilnych od Play.

Coraz szerszy dostęp do internetu światłowodowego w ofercie Play

Dostęp do superszybkiego internetu światłowodowego w Play umożliwia zdalną pracę, naukę oraz nieograniczony i stabilny dostęp do cyfrowej rozrywki na wielu urządzeniach jednocześnie. Wraz z nim klienci mogą też korzystać z najkorzystniejszych ofert cyfrowej telewizji PLAY NOW TV z ponad 130 kanałami w najwyższej jakości i możliwością korzystania z serwisów streamingowych oraz usług mobilnych.

- W Play naszym priorytetem jest oferowanie klientom najkorzystniejszego dostępu do internetu światłowodowego, usług mobilnych i cyfrowej rozrywki, zapewniając im wolność wyboru i najwyższą jakość. Dlatego konsekwentnie rozwijamy zasięg naszych cyfrowych usług w całej Polsce, by jak najwięcej klientów mogło korzystać z pełni możliwości naszej oferty i korzyści nieograniczonego dostępu do cyfrowego świata – mówi Mikkel Noesgard, CMO Grupy Play.

Superszybki internet w atrakcyjnej cenie

Internet światłowodowy w ofercie Play jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują stabilnego połączenia z siecią. Usługa oferowana jest w trzech wariantach prędkości:

  • do 300 Mb/s już od 65 zł miesięcznie
  • do 600 Mb/s już od 75 zł miesięcznie
  • do 1 Gb/s już od 95 zł miesięcznie.

Cena zawiera rabat 10 zł dla klientów Play w wybranych ofertach abonamentowych.

Nowoczesny router

Wygodny dostęp do sieci zapewni nowoczesny router Kaon AR2140, który klienci otrzymują nieodpłatnie na cały czas trwania umowy. Urządzenie obsługuje standard Wi-Fi 6, co pozwala na podłączenie nawet 256 urządzeń jednocześnie. Zapewnia wysokie prędkości, stabilne połączenie a także prostą konfigurację sieci domowej.

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępna jest na stronie play.pl, w salonach operatora oraz pod numerem telefonu 790 500 500.

Od redakcji: Play podpisał umowę z Orange, dzięki czemu może zaoferować swoje usługi w miejscach gdzie dochodzi Orange światłowód. To dobra wiadomość dla osób które będą chciały skorzystać z łączenia usług u fioletowego operatora.

Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Internet stacjonarny od Play na infrastrukturze Orange”

  1. Założyłem internet Światłowodowy w Play i od początku jest problem z wejściem na niektóre strony np.: pupilek.pl, wp.pl , i innych z filmami oraz aplikacji battle.net , overwach i inne. Ponadto nie mogę kożystać ze swojego routera tylko muszę z tego danego od firmy Play. U poprzedniego operatora nie miałem tego problemu skusiła mnie cena i już żałuję. Dodam że strony i aplikacje nie otwierają się tylko na jednym komputerze ale na 4 i 4 telefonach przy połączeniu z siecią Play internet światłowodowy. Więc wina nie jest po mojej stronie a pośrednika jakim jest Play bo zapomniałem dodać że ten internet jest na linii Orange. Zgłaszam awarię ale nie wiele to daje jak dalej sytuacja z Internetem się nie naprawi będę musiał się pożegnać z tą firmą. Ostrzegam innych przed korzystaniem z pośrednikiem jakim w tym wypadku jest Play. Chociaż oni na pewno będą nazywać się operatorem .

  2. Ryszard, wygląda to mało fajnie. Jeśli reklamacje w Play nic nie dają, to można sprawą zainteresować UKE.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.