BlogPlay.eu

Test Fritz!Box 6850 LTE – pierwsze wrażenia

12.01.2021 23:26:07 · Opublikowano w 4G LTE, Fritz!Box, test

Pandemia pokazała jak ważna jest stabilna i niezawodna łączność ze światem przez internet. Urządzenia firmy AVM zawsze były w czołówce jakości. Tak jest i z routerem FRITZ!Box 6850 LTE, który jest na rynku już od pewnego czasu. W pudełku znajdziemy następujące elementy:

  • Router
  • dwie odkręcane anteny ze złączami w standardzie SMA
  • biały zasilacz z kablem o długości 150 cm
  • biały kabel sieciowy o długości 180 cm
  • zwięzłą i treściwą skróconą instrukcję szybkiej instalacji, ulotkę z pozostałymi urządzeniami AVM do Smart Home oraz zakładkę z danymi dostępowymi do urządzenia.

Od góry jest pięć diod sygnalizujących stan urządzenia lub zasięg sieci (o czym później), trzy przyciski: do obsługi telefonu, do włączania lub wyłączania sieci wifi oraz przycisk do łączenia z wykorzystaniem WPS.

Z tyłu znajdują się 4 gigabitowe porty LAN, gniazdo zasilania, port rj-11 do telefonu, 2 złącza na anteny oraz wejście na kartę mini SIM.

Z boku znajduje się port USB 3.0

Urządzenie jest dobrze zaprojektowane, wszystkie złącza mają zapas przestrzeni wokół sienie, router prezentuje się ładnie i schludnie, a dokumentacja dostarcza niezbędnych informacji.

Źródło:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.