BlogPlay.eu

FRITZ!Box 6850 LTE nowy router do sieci domowej

12.18.2020 17:09:26 · Opublikowano w 4G LTE, 4G LTE Ultra, Fritz!Box, PLAY news

Niemiecki producent urządzeń sieciowych firma AVM wprowadza na polski rynek nowy router LTE FRITZ!Box 6850 LTE. Jest to wydajne urządzenie klasy średniej, wyposażone we wszystkie funkcjonalności znane z routerów FRITZ!Box, w tym m.in. w dwuzakresową sieć Wi-Fi z obsługą topologii Mesh, telefonię, smart home i różnorakie możliwości połączenia urządzeń w sieć domową. Nowy router obsługuje szybki dostęp do Internetu za pomocą sieci mobilnych z maksymalną prędkością 150 Mbit/s i stanowi doskonałą alternatywę dla łączy DSL i dostępów światłowodowych.

Szerokopasmowy Internet w każdym miejscu dzięki LTE i pełna wygoda sieci domowej Nowy, kompaktowy router FRITZ!Box 6850 LTE przesyła dane za pomocą dziesięciu częstotliwości LTE, trzech częstotliwości UMTS oraz obsługuje roaming i modulacje TDD i FDD dla LTE, by umożliwić surfowanie za pośrednictwem wszystkich mobilnych sieci komunikacyjnych. Dzięki funkcji inteligentnego pozycjonowania użytkownik może w łatwy sposób ustawić urządzenie w najlepszym miejscu w domu oraz może znaleźć idealną orientację dla anten do sieci mobilnej LTE.

FRITZ!Box 6850 LTE jest świetnie wyposażony w celu obsługi domowej sieci: szybkie WiFi na obu częstotliwościach (2x2 dual band w standardzie Wi-Fi ac+n), cztery gigabitowe porty LAN, jeden port USB do podłączenia nośników danych i jedna stacja bazowa DECT dla telefonów i aplikacji inteligentnego domu Smart Home. Dzięki autorskiemu oprogramowaniu FRITZ!OS urządzenie w łatwy i płynny sposób połączy wszystkie komputery, smartfony, tablety, telewizory, drukarki i inne urządzenia w domową sieć. Nowy router obsługuje funkcje Mesh, dzięki której wszystkie urządzenia i aplikacje zawsze uzyskują optymalne połączenie. Ciekawostką jest, iż nowy model LTE obsługuje systemy domofonowe, zapewniając właścicielom domów dodatkową wygodę.

Cena i dostępność
Sugerowana cena detaliczna routera FRITZ!Box 6850 LTE to 769 zł. Więcej informacji technicznych o nowym routerze można znaleźć tutaj: https://pl.avm.de/produkty/fritzbox/fritzbox-6850-lte/
Router jest dostępny w oficjalnym sklepie marki FRITZ! na Allegro https://allegro.pl/uzytkownik/SMA-FRITZBox/sklep oraz w sklepie patronackim FRITZBox.com.pl

Specyfikacja techniczna routera FRITZ!Box 6850 LTE
- Router LTE CAT4 z 2 x 2 MIMO
- Obsługa LTE w pasmach FDD 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28
- Obsługa LTE w pasmach TDD 38, 40, 41
- Obsługa UMTS/HSPA+ (3G) w pasmach 1, 5, 8
- Dwa porty SMA dla anten zewnętrznych
- Gniazdo karty mini-SIM
- Dual-band WiFi AC+N z prędkością do 1266 Mbit/s
- 4 gigabitowe porty LAN i 1 port USB 3.0
- Centralka telefonii stacjonarnej przez sieci komórkowe (oparta na IP)
- Baza DECT dla nawet 6 telefonów bezprzewodowych i aplikacje inteligentnego domu Smart Home
- Port dla telefonu analogowego lub faksu, a także do 10 telefonów IP (np. FRITZ!App Fon)
- Obsługa systemów domofonowych z wbudowanym klientem SIP lub interfejsem analogowym a/b
- FRITZ!OS: obsługa topologii Mesh, kontrola rodzicielska, serwer multimedialny, dysk sieciowy FRITZ!NAS, dostęp do sieci bezprzewodowej dla gości, usługa MyFRITZ! i więcej
- Dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 769 zł.

Od redakcji: wygląda na to, że opisywany na naszych łamach router 6840 LTE, który jako pierwszy trafił do oferty Play, doczekał się interesującego następcy zwłaszcza pod kątem ceny. Oby fioletowy operator łaskawszym okiem spojrzał na ten sprzęt.

Źródło:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.