BlogPlay.eu

Podwyżki cen w prepaid od 15. sierpnia

08.14.2020 17:17:09 · Opublikowano w PLAY news, prepaid

Od 15. sierpnia ceny podstawowych usług ulegną zmianie, tym razem w górę. W taryfach Plan Na Kartę Rok Ważności konta oraz Play na Kartę odNowa cena za minutę rozmowy będzie wynosić 39 gr, zaś w pozostałych 35 gr (obecnie 30 gr). Koszt SMSa będzie wynosił 20 gr, a MMSa 40 gr.

Zmieni się również opłata za brak aktywności w OdNowie i od jutra będzie wynosić 3 zł.

Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Podwyżki cen w prepaid od 15. sierpnia”

  1. zdzierają jak mogą. na czymś muszą sobie odbić rozbudowę sieci na 5G, przecież nie zainwestują własnych środków tylko zerżną z Klienta. a druga sprawa, że z telefonii komórkowej nikt już nie korzysta – wszyscy używają Internetu.

    powinni wręcz obniżyć stawki; wykorzystanie nadajników do sieci GSM jest znikome w porównaniu do połączeń LTE… witamy w Polsce. “cena za baryłkę ropy spadła, póki co nie przewidujemy podwyżek”

  2. Dlaczego nie są stąd usuwane spamowe komentarze? Proszę pilnować porządku albo wprowadzić obowiązek rejestracji, co zablokuje boty spamujące bzdurami

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.