BlogPlay.eu

Zostań w domu i zgarnij do 10gb od Play

04.28.2020 14:01:27 · Opublikowano w abonament, mix, PLAY news, pre-paid

Od dziś można korzystać z nowej akcji przeprowadzanej w aplikacji Play24. Zaglądając tam raz dziennie należy kliknąć że jesteśmy w domu. Aby otrzymać 1gb należy powtórzyć tę czynność przez dwa kolejne dni. Jeśli będziemy sumienni to w sumie możemy zebrać 10gb w ciągu miesiąca (1gb co 3 dni). Jeśli klikniemy dziś (28. kwietnia) to sprawdzimy czy dodatkowy gigabajt wpłynie jakoś na kończącą się promocję 3x10gb. AKTUALIZACJA: Gigabajty z tej promocji są gromadzone na innym koncie z transferem niż pakiet 3x10gb. Oznacza to, że niewykorzystane środki z pakietu 3x10gb przepadają.

Akcja jest dostępna w aplikacji Play24 w wersji 6.15, dostępna dla części taryf abonamentowych, mix i na kartę. W Play na Kartę RWK działa, ale już we freshach nie - co niestety było do przewidzenia. Jeśli posiadamy na koncie więcej numerów, to na każdym koncie należy oddzielnie kliknąć.

Źródło:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.