BlogPlay.eu

Pakiety internetowe w aplikacji Play24

01.11.2019 20:05:45 · Opublikowano w PLAY news, pre-paid
Jak wiadomo Play w najpopularniejszych taryfach pre-paid oferuje 3 pakiety jednorazowe: 600mb, 2gb i 6gb za 5, 9 i 20 zł. Występują również w opcji cyklicznej i wtedy od 2 miesiąca można mieć 700mb, 3 gb i 7gb za odpowiednio 5, 9 i 20 zł. Całość jest bardzo dokładnie opisana na stronie z pakietami internetowymi. Taką ofertę widzimy w Play24 na www i pod menu *111#. W aplikacji Play24 jest trochę inaczej: mamy do wyboru 3 pakiety w wersji jednorazowej i cyklicznej. Ich transfer i ceny kształtują się następująco:
1 gb 5 zł
3 gb 9 zł
8 gb 20 zł
Jak widać za tę samą cenę otrzymujemy więcej danych. Przy pakietach cyklicznych nie trzeba czekać na drugi miesiąc - tu dostaje się od razu pełną pulę. Sprawdzone z pakietem 1 gb aktywowanym w taryfie Play na Kartę Rok Ważności Konta w aplikacji Play24 dla Androida. Zapewne podobnie jest w innych taryfach. Jeśli ktoś skorzystał i sprawdził prosimy o komentarz z opisem jaki pakiet i w jakiej taryfie.
Źródło:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.