BlogPlay.eu

Zgarniaj prezenty od Play

12.09.2018 0:08:45 · Opublikowano w PLAY news, promocja
Od pewnego czasu Play prowadzi rożne akcje zachęcające do aktywnego korzystania z aplikacji Play24. Tym razem wspomniana aplikacja została wykorzystana jako źródło kodu, który można wykorzystać na nagrody u Partnerów. Najpierw opiszę akcję, a potem haczyki które w niej występują i jak sobie z nimi poradzić. Zacznijmy jednak od przyjemniejszej części. Na stronie swietazplay.pl znajdziemy informację, o rozdawaniu prezentów przez Play. Aby móc odebrać jeden z prezentów u Partnera akcji należy zdobyć kod, który z kolei znajdziemy w aplikacji Play24, w sekcji Powiadomienia (dzwonek w prawym górnym rogu). Po otwarciu powiadomienia proszę o zapisanie tego kodu (pisanego z małej litery) np, przez zrobienie zdjęcia ekranu. Następnie ten kod należy użyć na stronie swietazplay.pl gdzie będzie można wybrać jedną z 8 następujących nagród:
 • „5 GB internetu w Play na kartę“ (pakiet ważny przez 30 dni od momentu aktywacji (aktywacji można dokonać do 23.12.2018 r.), opisany w regulaminie Oferty Promocyjnej „5 GB na Święta z Play: https://www.play.pl/resources/pdf/2018/Regulamin-Oferty-Promocyjnej-5-GB-na-Swieta-z-Play_05122018.pdf
 • "FLIXBUS“, -20% na przejazdy na wszystkie trasy krajowe,
 • „3 miesiące Nawigacja Play by NaviExpert“,
 • „-50% na tytuły w sklepie GOG.com“ (dostępne tytuły: Pizza Connection, Pizza Connection 2, UFO: Aftermath, UFO: Aftershock, NecroVisioN: Lost Company, Konung 1 + 2, Faces of War),
 • „10 dni dostępu do wersji PREMIUM w serwsie www.odrabiamy.pl“ (kod ważny do 31.01.2019),
 • „Voucher na 3 miesięczny dostęp do Tidal“,
 • „Kod o wartości 1.000 punktów do odebrania w serwisie dogry.pl“,
 • “Kod do gry World of Tanks” (do wyboru: kod bonusowe World of Tanks PC, starter Pack World of Tanks PC, lub kod bonusowy World of Tanks Blitz).
Nagroda jest w postaci Kodu (tym razem z wielkiej litery), który wykorzystujemy w odpowiednim serwisie. Na koniec parę słów o możliwych haczykach. Wg regulaminu akcji, uprawnieni do wzięcia udziału są klienci, którzy mają wyrażone następujące zgody:
 1. na otrzymywanie powiadomień w aplikacji Play24
 2. na otrzymywanie smsów zawierających treści marketingowe.
Jeśli po zalogowaniu nie będzie widać powiadomienia, to proszę o kilka chwil cierpliwości. Jeśli nadal nic się nie pojawi to można rozważyć zmianę tych zgód, a po wykorzystaniu kodu ich ponowne wycofanie. Co ciekawe, na jednym z moich numerów obie zgody mam jako BRAK, a i tak w aplikacji dostałem kod. Pojawił się po kilku chwilach, stąd moja sugestia o cierpliwość. Kilka słów a pakiecie 5gb: można go aktywować do 23. grudnia i będzie ważny 30 dni. Taryfy w których można z niego skorzystać to:
 • Play na Kartę
 • Play na Kartę Lubię to!
 • Play na Kartę Surf
 • Formuła Play na Kartę
 • Play na Kartę Rok Ważności Konta
 • Play na Kartę odNOWA
Nie ma już Fresha, ale pojawiła się odNOWA, tylko że w niej i tak pakiet będzie obowiązywał 30 dni, przynajmniej teoretycznie.
Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “Zgarniaj prezenty od Play”

 1. Ani FRESHA ani OD NOWA – 2 NUMERY JUŻ W PREMIUM MOBILE !!!

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.