BlogPlay.eu

[Akt.] Orzeźwiające doładowanie w Play #WOWMOMENT

07.02.2018 17:00:20 · Opublikowano w PLAY news, pre-paid, promocja
Od 1. lipca ruszyła akcja promocyjna Coca-Coli w której można zdobyć liczne ciekawe nagrody rzeczowe oraz darmowe usługi. Tutaj skupimy się na usługach bo te są związane z Play. Na promocyjnych nakrętkach/zawleczkach jest kod PIN który można wymienić na jeden dzień nolimitu w wybranych taryfach na kartę. Nolimit tzn: nielimitowane smsy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce oraz nielimitowane minuty na polskie numery komórkowe i stacjonarne. Taryfy, w których można skorzystać z tego bonusu to:
  • Oferta Play na Kartę,
  • Oferta Play na Kartę Rok Ważności Konta,
  • Oferta Play na Kartę Lubię to!,
  • Oferta Formuła Play na Kartę,
  • Oferta FORMUŁA MINI MAX na Kartę,
  • Oferta Play na Kartę Surf.
Niestety nie ma taryf fresh, OdNowy oraz ofert Redbullowych. Innym ograniczeniem jest limit kodów do wykorzystania na jeden numer, w tej promocji z darmowego nolimitu można skorzystać maksymalnie 7 (siedem) razy w ciągu miesiąca. Dobra wiadomość jest taka, że darmowy dzień jest liczony następująco: do końca doby w której został aktywowany plus kolejne 24 godziny, czyli aktywując rano będzie obowiązywał do końca następnego dnia. Kody można znaleźć na następujących butelkach i puszkach: a) Coca-Cola w opakowaniach: 0.25L puszka, 0.33L puszka, 0.5L PET, 1.0L PET b) Coca-Cola ZERO CUKRU w opakowaniach 0.33L puszka, 0.5L PET, 1.0L PET c) Coca-Cola LIME w opakowaniach: 0.33L puszka, 0.5L PET, 1.0L PET d) Coca-Cola CHERRY ZERO w opakowaniach 0.33L puszka, 0.5L PET, 1.0L PET e) Fanta Orange w opakowaniach 0.33L puszka, 0.5L PET, 1.0L PET f) Fanta Shokata w opakowaniach 0.5 PET, 1.0L PET g) Sprite w opakowaniach 0,33L puszka, 0.5L PET, 1.0L PET Zanim stworzycie nowe konto bardzo ważna informacja: niewykorzystane punkty z promocji piłkarskiej (do 30. czerwca) można wykorzystać w bieżącej akcji #WOWMOMENT. Szczegóły dostępne na stronie promocje.woah.com Punkty z kodów można wykorzystać do dnia 31. października br. PS. Kody z nakrętek mundialowych NIE DZIAŁAJĄ w aktualnej promocji. [Aktualizacja 5. lipca] Przy zakupie promocyjnego napoju należy zwrócić uwagę na oznaczenie akcji promocyjnej. Część asortymentu będącego w sprzedaży może mieć jeszcze kody do promocji piłkarskiej, natomiast aktualny jest oznaczony hashtagiem WOWMOMENT i posiada logo Playa. A wygląda tak:
Źródło:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.