BlogPlay.eu

Play na kartę – dwa nowe pakiety

04.02.2018 21:14:22 · Opublikowano w PLAY news, play24, pre-paid
29. marca Play wprowadził 2 nowe promocje w taryfach na kartę. Pierwsza to w zasadzie odświeżony pakiet nolimit, a druga to pierwsza oferta grupowa w taryfach na kartę. Ale po kolei. Obie promocje można uruchomić w następujących taryfach:
  • Play na Kartę Rok Ważności Konta
  • Play na Kartę
  • Play na Kartę Surf
  • Play na Kartę Lubię to!
  • Formuła Play na Kartę
Pierwsza promocja to SOLO Play na Kartę. W ramach pakietu za 25 pln otrzymujemy:
  • nielimitowane krajowe SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych,
  • nielimitowane minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne (nie dotyczy połączeń na numery specjalne, infolinie, audioteksty oraz numery abonenckich usług specjalnych "AUS"),
  • pakiet 10 GB Internetu, który możesz wykorzystać na transmisję danych (nie dotyczy roamingu międzynarodowego),
  • pakiet roamingowy UE, w skład którego wchodzą: pakiet 100 minut do wykorzystania łącznie na połączenia przychodzące i wychodzące w Strefie Euro (po wyczerpaniu pakietu minuta połączenia przychodzącego kosztuje 0,03 zł, a połączenia wychodzącego 0,06 zł), pakiet 50 SMS-ów/MMS-ów (0,01 zł za SMS-a i 0,10 zł za MMS-a po wyczerpaniu pakietu) oraz pakiet 500 MB (po wyczerpaniu opłata wyniesie 0,012327 zł za 1 MB do limitu GB).
Pakiet można włączyć krótkim kodem *111* 978*1#, wysyłając smsa o treści START.978 pod numer 111, lub poprzez opcję w Play24. Druga opcja Formuła Rodzina w Play na Kartę jest znacznie ciekawiej. Po pierwsze można stworzyć grupę składającą się z maksymalnie 8-miu numerów - co istotne mogą to być numery zarejestrowane na różne osoby. Szef takiej grupy może aktywować pakiet nolimit dla każdego numeru oddzielnie a opłata będzie pobrana z jego konta głównego. Podobnie jak w opcji SOLO tak i tu jest nolimit, ALE pakiet internetowy jest w wariancie bez limitu gigabajtów, co w tym konkretnym przypadku oznacza transfer do 15gb z pełną prędkością, a potem jest właczany lejek 1Mbit pobieranie i 384kbit wysyłanie. W przypadku Formuły Rodziny pakiet jest w opcji jednorazowej i nalezy go aktywować ręcznie dla każdego numeru - najłatwiej zrobić to przez Play24. Opuszczenie grupy jest możliwe w każdym momencie zachowując wazność aktywowanego pakietu. Co warte podkreślenia, każdy z numerów zachowuje niezależność w dostępnie do innych usług oraz bilingów.  
Źródło:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.