BlogPlay.eu

4gb internetu za zakup produktów Energizer

03.16.2018 20:25:17 · Opublikowano w PLAY news, pre-paid
Od 15. marca ruszyła specjalna akcja dla użytkowników wybranych ofert na Kartę, którzy dokonają zakupu produktów Energizer.  Po dokonaniu zakupu produktów Energizer za min. 15 zł (i zachowaniu paragonu) należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji.
 • wpisz swój numer telefonu w Play na Kartę
 • wpisz na stronie kod, który wysłaliśmy na wpisany numer telefonu
 • podaj swój adres e-mail
 • dodaj zdjęcie zakupionych, zapakowanych produktów Energizer i paragonu, który jest dowodem ich zakupu
 • wpisz numer paragonu.
Weryfikacja może zając do 2 dni roboczych, a pakiet 4gb zostanie przyznany jako 2 po 2gb, ważne przez 30 dni. Pula pakietów jest ograniczona do 200 tys maksymalnie do dnia 16. czerwca. Jeden numer może skorzystać z promocji dwukrotnie, więc można otrzymać maksymalnie 8gb na jeden numer pod warunkiem, że korzysta się z jednej z następujących taryf:
 • Play na Kartę
 • Formuła Play na Kartę
 • Play na Kartę Lubię to!
 • Play na Kartę Surf
 • Play na Kartę Rok Ważności Konta
 • Formuła Mini Max na Kartę
czyli bez Fresha, Red Bulli i odNowy.
Źródło:
Tagi:

Jeden komentarz dla wpisu “4gb internetu za zakup produktów Energizer”

 1. […] Nowa promocja dla klientów sieci Play! Firma Energizer, która zajmuje się produkcją baterii postanowiła przygotować niespodziankę wraz z operatorem sieci komórkowych. Cała akcja ma bardzo proste zasady i ogranicza się do wykonania kilku banalnych kroków. Efekt końcowy to 4 GB Internetu do wykorzystania w Play’u!    Aby wziąć udział w promocji należy być klientem Play oraz posiadać ofertę taką jak np. Play na kartę, Formuła Play na kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na kartę oraz Play na Kartę Rok Ważności Konta.     Gdy zakupimy baterię Energizer za minimalną kwotę 15 złotych, jednak pamiętajcie, aby zachować paragon – przyda się on na później. Następnie należy przejść na stronę promocyjną, w formularzu musimy umieścić zdjęcie paragonu oraz opakowania z bateriami. Energizer informuje jednak, że opakowanie musi być pełne, puste opakowania nie przejdą. Po wykonaniu wszystkich czynności operator przyzna nam 4 GB Internetu do wykorzystania przez 30 dni od momentu aktywacji. Cała procedura może jednak potrwać do dwóch dni.       Promocja pod nazwą „Energizer z Play” trwa od 15 marca do 15 czerwca bieżącego roku. Każda osoba może korzystać z oferty maksymalnie dwa razy. Oznacza to, że bonusowo jesteśmy w stanie otrzymać aż 8 GB Internetu.     Źródło : blogplay.eu  […]

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.