BlogPlay.eu

Play Ubezpieczenia – nowa usługa dla abonamentu

12.15.2017 23:17:15 · Opublikowano w abonament
Od 12. grudnia Play oferuje nową usługę dla indywidualnych klientów abonamentowych. Jest nią Play Ubezpieczenia. Polega to na zakupie wybranego ubezpieczenia od partnerów w jednej aplikacji. Aplikacja jest na razie na Androida, na iOS będzie już niedługo. Aktualnie jest około 70 produktów ubezpieczeniowych oferowanych przez 8 Ubezpieczycieli: Allianz, BNP Paribas Cardif, Compensa, Gothaer, InterRisk, Nationale-Nederlanden, Oney, Uniqa. W ramach promocji można wybrać jeden z trzech proponowanych wariantów, który przez 12 miesięcy będzie kosztował 0 zł:  
  • Naprawy Domowe - pokrycie kosztów napraw sprzętu AGD w przypadku awarii,
  • Wsparcie Prawne - dostęp do konsultacji prawnych w sprawach związanych z życiem prywatnym i zawodowym ubezpieczonego,
  • Gryzący problem - czyli zorganizowanie i pokrycie kosztu badania, które sprawdza, czy doszło do zakażenia boreliozą po ugryzieniu kleszcza.
Po zamówieniu darmowej usługi jest możliwość domówienia pozostałych dwóch w cenie 0,99 zł/mies przez 12 miesięcy za każdą. Play zapowiedział również stopniowe rozszerzenie listy produktów o nowe warianty. Więcej szczegółów dostępna pod tym adresem.  
Źródło:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.