BlogPlay.eu

Promocje na wakacje w Play na Kartę i MIX

06.30.2017 14:10:16 · Opublikowano w mix, pre-paid, Tidal
Od 30. czerwca br Play wprowadził dwie ciekawe promocje dla użytkowników pre-paid i nie tylko. Karciarze mogą aktywować promocję, dzięki której otrzymają całkowicie za darmo 3gb transferu co miesiąc (czyli max 9gb do września), ważny na terenie Polski. Promocja i ważność pakietu obowiązują do 30. września br. Do skorzystania z promocji są upoważnieni użytkownicy następujących taryf:
 • Play Fresh
 • Play na Kartę
 • Play na Kartę Lubię to!
 • Play na Kartę Surf
 • Formuła Play na Kartę
 • Formuła Mini Max na Kartę
 • Play na Kartę Rok Ważności Konta
 • Play na Kartę odNOWA
 • RBM Energy na Kartę
 • Internet na Kartę
 • Play Internet na Kartę
Tak, freshowcy mogą z tego skorzystać! odNOWA również jest uwzględniona. Aktywacja dostępna jest przez krótki kod  *111*870*1# oraz przez Play24. Ponadto użytkownicy Internetu na Kartę mogą do 30. września uruchomić jeden raz usługę tydzień bez limitu gigabajtów również całkowicie za darmo. W jej ramach można przetransferować na pełnej dostępnej prędkości 30gb, a po przekroczeniu obowiązuje lejek 1mbit/s pobieranie oraz 384 kbit/s wysyłanie. Aktywacja kodem *111*869*1# lub przez Play24. A to jeszcze nie wszystko. Ostatnia promocja jest skierowana do miłośników muzyki. Dzięki niej można zyskać darmowy dostęp do konta premium w serwisie Tidal do końca 2017r. Z promocji są uprawnieni klienci w/w taryf pre-paid (Freshowcy też!) oraz dodatkowo: Play Online na Kartę 4G LTE, Nowy Play Online na Kartę oraz mixy: FORMUŁA MIX (z wyłączeniem FORMUŁA MIX XS i FORMUŁA MIX 20 zł), Elastyczna FORMUŁA MIX, Play MIXtura, Play MIXtura III. Aktywacja promocji jest trochę nietypowa bo można ją przeprowadzić tylko w aplikacji na telefonie z androidem wybierając opcję Wypróbuj. Otrzymany smsem login i hasło można wykorzystać w innych urządzeniach jak np iPhone. Wszystkie szczegóły dostępne na stronie playnalato.pl. Obie promocje można łączyć i wykorzystać gb na transfer muzyki z Tidala. Przypominamy również o promocji na transfer z nakrętek Coca-Coli oraz kodów za Big Milki w Żabkach i Fresh Marketach.  
Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “Promocje na wakacje w Play na Kartę i MIX”

 1. Ciekawie się zapowiada w te wakacje, jeśli chodzi o ofertę Play. Ja właśnie uciekam z Plusa bo nie jest opłacalny to muszę zobaczyć co mi zaoferują w Play u mnie we Wrocławiu.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.