BlogPlay.eu

[Aktualizacja] Rejestracja aktywnych numerów – ostatni dzwonek

01.31.2017 9:09:28 · Opublikowano w pre-paid
d_przem2... a w zasadzie prawie ostatni dzwonek. W każdym bądź razie środa, 1. lutego, będzie ostatnim dniem, w którym aktywne i niezarejestrowane karty SIM będą działały. Jeśli ktoś z naszych czytelników jeszcze zwleka - namawiamy żeby już dziś dokonać rejestracji i od razu włączyć promocję. W przypadku kłopotów będzie jeden dzień zapasu na złożenie ewentualnej reklamacji. Jeśli nie mamy żadnej aktywnej karty SIM (pre-paid, mix, abonament) to trzeba się pofatygować do jednego z punktów stacjonarnych. My polecamy salony operatora, gdzie otrzymamy papierowe potwierdzenie rejestracji, ale można to załatwić również w innych punktach takich jak:
  • placówki Poczty Polskiej
  • Kioski i salon prasowe Ruch, InMedio, Kolporter
  • wybrane stacje benzynowe Statoil
  • u listonosza z tabletem
Jeśli mamy konto w banku ING lub Millennium to w serwisie internetowym również można zarejestrować numer. W przypadku gdy mamy już jakiś numer zarejestrowany na nasze dane, to można je łatwo przepisać na inne karty SIM, z których np korzystają nasi bliscy lub znajomi. Takiej operacji można dokonać telefonicznie pod numerem 730 300 300, w Play24, smsem (patrz Aktualizacja poniżej). Podczas dopisywania numeru w Play24 potwierdzeniem może być kod z smsa lub kod PUK dostępny na plastikowej ramce z kartą SIM. Po udanej rejestracji namawiamy do włączenia promocji za udostępnienie danych 100 zł/100 gb/rok wazności konta (RWK w zależności od taryfy) kodem *111*300*1# (dla taryf głosowych) a następnie zgłoszenie do loterii w której do wygrania jest okrągły milion kartamilionwarta.pl Więcej o rejestracji numerów, regulaminy, mapa punktów, szczegóły, znajdziemy na dedykowanej stronie operatora KLIK. [Aktualizacja godz. 17:00] Z powodu prób naruszeń Play czasowo zawiesił możliwość rejestracji numrów przez SMSa. Taka możliwość zapewne wróci, ale po wprowadzeniu mechanizmów zabezpieczających.

(zdjęcie pochodzi ze strony r-dzwoniki.pl)

Źródło:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.