BlogPlay.eu

Play nakręca 25. finał WOŚP

01.05.2017 22:05:40 · Opublikowano w PLAY news
Już 15. stycznia odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Równiez i w tym roku, Play będzie oficjalnym partnerem akcji. Z tej okazji przygotowano specjalny teledysk, dzięki któremu operaor będzie zbierał środki. Zasada jest prosta: im więcej wyświetleń, tym więcej operator przekaże na Orkiestrę. Teledysk oraz licznik najlepiej oglądać na specjalnej stronie playdlawosp.pl. POjawiły się już pierwsze aukcje z gadżetami ufundowanymi przez Playa i jego przyjaciół KLIK. A my przypominamy, że każdy klient w ofertach na kartę może bezpłatnie wesprzeć Orkiestrę. Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże od siebie 5% wartości doładowań na WOŚP! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070. Usługa działa przez 3 miesiące, można ją aktywować wielokrotnie. Więcej można znaleźć o tu.
Źródło:
Tagi:

2 komentarze dla wpisu “Play nakręca 25. finał WOŚP”

  1. Super, że coraz więcej dużych firm angażuje się w WOŚP, mimo wylewających się na Owsiak fal hejtu. Nie mogę się już doczekać kolejnego finału. Pozdrawiam 🙂

  2. No jak widać hejt hejtem a ludzie mają swoje mózgi i ich używają. 🙂

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.