BlogPlay.eu

Zamówienia z e-shopu z odbiorem w salonach

09.29.2016 0:54:09 · Opublikowano w PLAY news
Play udostępnił nową opcję odbioru dla zamówień internetowych. Dzięki niej przesyłka może zostać odebrana w wybranych salonach (ok. 250). Co istotne, odbiór w salonie nie wpływa na możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. Lista salonów w których można odebrać zamówienie będzie systematycznie zwiększana. Podoba nam się ta opcja bo z kurierami czasem jest ciężko się porozumieć.
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Zamówienia z e-shopu z odbiorem w salonach”

  1. coś wiadomo odnośnie promocji doładowań na kartę? do czerwca były co miesiąc, góra dwa. obecnie od 4 miesięcy cisza – co jest grane??

  2. Na razie są bonusy za rejestrację oraz kody z nakrętek. Trudno powiedzieć czy playowi będzie się coś chciało jeszcze extra dodawać… może coś w okresie świątecznym (czyli po 12 listopada), pożyjemy – zobaczymy

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.