BlogPlay.eu

Orzeźwienie z Fantą i Spritem

07.06.2016 23:48:49 · Opublikowano w konkurs, PLAY news, pre-paid
Zgodnie z zapowiedzią 1. lipca ruszyła promocja z kodami z nakrętek z napojów Sprite oraz Fanta. Jeden kod można wymieć na jeden z kilku bonusów:
 • darmowy starter z wysyłką, lub
 • Zwrot 5 zł w formie doładowania za zakup nowego startera w ciągu 7 dni od aktywacji, lub
 • doładowanie 2 zł na konto promocyjne ważne 30 dni, lub
 • 1 gb transferu danych ważne 30 dni
Jak widać bonusów jest wiele więcej niż w zeszłym roku, a to jeszcze nie wszystko. Wybierając doładowanie 2 zł lub 1gb transferu można wziąć udział w loterii w któej każdego dnia jest do wygrania konsole PS4 z grą Uncharted 4: Kres Złodzieja. Cała akcja trwa do 31. grudnia 2016r. Kody z zakrętek wymieniamy pod TYM adresem. Są też informacje mniej fajne. Z oferty na promocyjne doładowania i GB mogą skorzystać użytkownicy następujących taryf:
 • Play na Kartę,
 • Play na Kartę Rok Ważności Konta,
 • Play na Kartę Lubię to!,
 • Formuła Play na Kartę,
 • FORMUŁA MINI MAX na Kartę,
 • Play na Kartę Surf.
Na liście zabrakło taryf m.in. Red Bull Mobile oraz Play Fresh. Mając taryfę w Play Fresh jedyną nagrodą, którą można otrzymać jest bezpłatny starter.
Źródło:

10 komentarze dla wpisu “Orzeźwienie z Fantą i Spritem”

 1. niestety, nie moge wybrac kodu. wczoraj mialem taryfe Play Fresh, dzisiaj mam juz zmieniona na Rok Waznosci Konta (aktywna, sprawdzona kodem *111*49*1#), z waznoscia do listopada 2016. jednak jedyne co moge wybrac to starter. wtf?!

 2. @Amshel, proponuję zaczekać jeszcze do jutra i jak się nic nie zmieni to napisać do organizatora – może będzie umiał pomóc.

 3. ok, w porzadku. wyglada na to, ze stronka organizatora ma 24-godzinnego laga w porownaniu do Play’a. jak rozumiem moge nabic tych kodow nieskonczona ilosc w miesiacu? 🙂

 4. Limit jest 8 kodów w miesiącu. Natomiast jest też promo cocacoli i o ile się orientuję to one działają równolegle. Zatem 8+8, ale tylko w tej można zdobuć ps4 🙂

 5. Próbuję odebrać darmowy starter, ale nie mam opcji wyboru takiej nagrody na kodorzezwienia.pl
  O co chodzi ?

 6. Mariusz, u mnie zamówienie startera jest dostępne na pierwszym ekranie po zalogowaniu. Pamiętaj, że taki starter można zamówić jeden raz na danym koncie.

 7. A co z rejestracją starterów?

 8. Startery z tej akcji są niezarejestrowane i należy to uczynić takimi samymi sposobami jak zwykłe kupne simki.

 9. Małgorzata napisał:

  Dostałam sms-a o wygranej konsoli PS4 kilka dni temu. Regulamin mówi o konieczności skontaktowania się z organizatorem w ciągu 5 dni od otrzymania SMS-a. Niestety okazało, że sm-s został wysłany do mnie 2mies!! temu. Data otrzymania sms-a to data z inf. z bramki sms. Regulamin mówi o “dacie otrzymania sms-a” o tym, że jest to data z bramki sms dowiedziałam się z e-maila, w regulaminie nie ma o tym mowy. Moje słowo przeciwko danym z urządzenia o którym nie ma mowy w regulaminie. Nie polecam. .

 10. Małgorzata, złóż oficjalną reklamację – niczym nie ryzykujesz

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.