BlogPlay.eu

Play zachęca do rejestracji kart pre-paid gigantycznymi bonusami

06.06.2016 16:26:10 · Opublikowano w PLAY news, pre-paid
Jak wiadomo tzw Ustawa Antyterrorystyczna zbliża się wielkimi krokami i operatorzy zaczynają się do niej przygotowywać. Jednym z założeń projektu jest obowiązkowa rejestracja kart pre-paid. Obecnie karty SIM można kupić wszędzie i używać od razu od włożenia do telefonu. Wejście w życie Ustawy trochę to zmieni. I tak, karty aktywowane w nowym porządku prawnym będą miały zablokowane usługi. Aby je odblokować wystarczy dokonać prostej rejestracji w dowolnym salonie Play.  Natomiast aktualnie działające karty SIM nadal będą działały, ale tylko przez określony czas - wg projektu do 1. lutego 2017r. Rejestracji można dokonać przed tą datą w dowolnym momencie. Na dzisiejszej konferencji Play zapowiedział, że będzie aktywnie namawiał do rejestracji kart a sam proces maksymalnie uprościć. Prosta rejestracja obejmuje trzy dane: imię, nazwisko i numer PESEL. Co więcej, aby zachęcić użytkowników do rejestracji Play przygotował specjalną promocję. Użytkownik taryfy głosowej, który zarejestruje numer otrzyma:
  • 10 gb
  • 100 zł na konto promocyjne
  • Rok Ważności Konta
A użytkownik Play Internet na kartę:
  • 100 gb
  • Rok Ważności Konta
Bonusy są iście GIGAntyczne. Ale to nie wszystko. Play pamięta o użytkownikach którzy korzystają nie od wczoraj i powiększa bonus w zależności od stażu w sieci. Bonusy złotówkowe i internetowe są ważne przez 30 dni, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przedłużać je innymi pakietami. Większośc wspomnianych bonusów jest dostępna również dla użytkowników Red Bull Mobile. Więcej informacji o promocji oraz regulaminy jest dostępna TU.
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Play zachęca do rejestracji kart pre-paid gigantycznymi bonusami”

  1. Zmieni się tyle, że zakwitnie handel zarejestrowanymi pre-paidami. Nic nie stoi na przeszkodzie aby na słupa zarejestrować choćby 1000 takich kart.

  2. To nie będzie takie łatwe – namierzanie pre-paidów też jest już bardzo łatwe.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.