BlogPlay.eu

Internet za darmo przez rok w Play na Kartę

Nie tak dawno Play zakończył świetną promocję 10 GB za 10 pln, podwoił dotychczasowe pakiety internetowe a dziś wprowadza nową promocję również z internetem. Ta promocja dotyczy darmowego internetu przez kolejnych 12 miesięcy od daty aktywacji. Ten darmowy internet to konkretnie 1 GB, który będzie przyznawany przez kolejne 12 miesięcy. Warunkiem jest utrzymywanie konta na połaczenie wychodzące. Promocja nie dotyczy ofert Red Bull Mobile na Kartę, Play Fresh oraz Play na Kartę Rok Ważności Konta. Natomiast uzytkownicy następujących taryf są objęci promocją:
 • Play Na Kartę
 • Play Na Kartę Lubię To!
 • Formuła Play Na Kartę
 • Formuła MiniMax Na Kartę
Aktywacji można dokonać w Play24 lub kodem *111*782*1#. Promocja jest darmowa i można ją właczyć do 30. kwietnia br. a potem co miesiąc przez rok odbierać 1 GB transferu. Dane z darmowego pakietu będą się sumowały z pakietami płatnymi w taryfach Play na Kartę, Play na Kartę Lubię To!, Formuła Play na Kartę. W MiniMaxie niewykorzystane dane przepadają.
Źródło:

5 komentarze dla wpisu “Internet za darmo przez rok w Play na Kartę”

 1. Amshel napisał:

  no tak, promocja nd. red bulla i fresha, bo wystarczy doładować za 5 zł i już się spełnia wymóg ważności konta 🙂

 2. Amshel, fakt brak rbm trochę dziwi, ale taryf z RWK już mniej. W tym drugim przypadku za 5pln można mieć 12gb danych przez rok. A żaden operator mimo gratisów aż tak miły nie będzie

 3. A ja mam takie pytanko, moja obecna taryfa to Formuła MiniMax na Karte, dzis aktywowalem usluge “Rok Internetu za darmo” chcialbym jednak zmienic swoja taryfe na Formuła Unlimited na Karte. Moje pytanie jest nastepujace, czy zmieniajac taryfe strace mozliwosc korzystania z uslugi “Rok Internetu za darmo” ?
  Jak jest rozliczany internet w Formule Unlimited na Karte 30dni, gdzie za 35zl mamy w tym pakiecie 3GB i przy wlaczonej usludze “Rok Internetu za darmo” mamy dodatkowy 1GB. W jakiej kolejnosci bedzie to schodzilo z konta ?

 4. Lcf, co do pierwszego pytania to w regulaminie nie znalazłem żadnej wzmianki która mogłaby wyjąsnić jednoznacznie tę kwestię. Proponuję kontakt z operatorem.
  Co do drugiego pytania to wedle zapewnień które padły podczas prezentacji dane z darmowego pakietu schodzą przed innymi danymi. Co więcej, niewykorzystane darmowe dane nie przepadają i kumulują się z przyznanymi w kolejnym miesiącu.

 5. Mała errata: darmowe dane przechodzą na następny okres, ale NIE w minimaxie.

  A co do pierwszego pytania: po zmianie z minimaxa na jedną z pozostałych taryf powinieneś mieć możliwość aktywacji pakietu, ale tylko jeden raz. Nie da rady zmieniać taryf i aktywować pakietu po każdej zmianie.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.