BlogPlay.eu

Tłusty Czwartek z promocją doładowań

Tylko w Tłusty Czwartek, 4. lutego do każdego doładowania zrealizowanego przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie można otrzymać bonusy zgodnie z tabelką:
Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 200 minut do wszystkich
11-25 zł 300 sms
26-50 zł 1 gb
51 zł i więcej 80% więcej
Jak zwykle kilka przypomnień: Bonusy są ważne przez 30 dni z wyjątkiem bonusu internetowego w Formule Mini Max na Kartę - tu promocyjne mb są ważne do końca miesiąca. W taryfie Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play bonus smsowy można wykorzystać na wysyłanie wiadomości wewnątrz sieci Play. Promocja obowiązuje użytkowników ofert Red Bull Mobile na kartę, w tym również RBM Energy na kartę. Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże od siebie 5% wartości doładowań na WOŚP! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070.
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Tłusty Czwartek z promocją doładowań”

  1. Amshel napisał:

    no i przegapiłem! szkoda, następna promocja dopiero za 2 miesiące a i tak będzie pewnie promo na durne pakiety MB zamiast minut/sms.
    trudno, doładuję jak będzie (czyli pewnie za pół roku)

  2. Czemu nikt nie pisze, że Iphone podrożał?

  3. haha, a po co maja sie chwalic podwyzkami? gdyby pisali o wszystkich zmianach cen a nie o obnizkach, to wszyscy by zwiali do konkurencji.

    poza tym, skoro Iphone podrozal, to znaczy ze jest wart swojej ceny (haha)

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.