BlogPlay.eu

Jednodniowa promocja doładowań na 1. października

Po długim czasie mamy kolejną promocję doładowań, tym razem z okazji rozpoczęcia roku akademickiego. Tylko 1. października każde doładowanie zrealizowane przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie premiowane zgodnie z tabelką:
Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 70 minut do wszystkich
11-25 zł 100 SMS-ów do wszystkich
26-50 zł 400 mb
51 zł i więcej 80% ekstra
Jak zwykle kilka przypomnień: Bonusy są ważne przez 30 dni z wyjątkiem bonusu internetowego w Formule Mini Max na Kartę - tu promocyjne mb są ważne do końca miesiąca. W taryfie Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play bonus sms można wykorzystać na wysyłanie wiadomości wewnątrz sieci Play. Promocja obowiązuje użytkowników ofert Red Bull Mobile na kartę, aczkolwiek w regulaminie zabrakło wzmianki o taryfie RBM Energy. Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże od siebie 5% wartości doładowań na WOŚP! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070.
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Jednodniowa promocja doładowań na 1. października”

  1. Świetna promocja gratuluję

  2. 80% tylko zł na koncie, czy też pakietów, które są niezależnie za każde doładowanie?

  3. 80% więcej wartości doładowania – czyli tylko złotówki, które trafiają na konto promocyjne.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.