BlogPlay.eu

Jednodniowa promocja doładowań

23. lipca, dzień Włóczykija, środek wakacji, czyli kolejna promocja doładowań. Tylko we czwartek, 23. lipca do każdego doładowania zrealizowanego przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie można przytulić bonusy zgodnie z tabelką:
Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 50 sms
11-25 zł 60 minut do wszystkich
26-50 zł 300 mb
51 zł i więcej 70% więcej
Jak zwykle kilka przypomnień: Bonusy są ważne przez 30 dni z wyjątkiem bonusu internetowego w Formule Mini Max na Kartę - tu promocyjne mb są ważne do końca miesiąca. W taryfie Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play bonus 50 sms można wykorzystać na wysyłanie wiadomości wewnątrz sieci Play. Promocja obowiązuje użytkowników ofert Red Bull Mobile na kartę, aczkolwiek w regulaminie zabrakło wzmianki o taryfie RBM Energy. Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże od siebie 5% wartości doładowań na WOŚP! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070.
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Jednodniowa promocja doładowań”

  1. Trzeba uważać, bo niestety te zmiany mogą sprzyjać wielu oszustwom. Niedawno właśnie klienci Play zostali zaatakowani falą maili z fałszywymi fakturami, niestety kilka osób dało się na to nabrać i przelało pieniądze złodziejom.

  2. Nie pierwszy raz zdarzają się takie sytuacje. Ludzie dla zysku potrafią na prawdę wiele zrobić i to jest przykre. O tych fałszywych mailach także słyszałem, udało się to na szczęście wyjaśnić.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.