BlogPlay.eu

Fritz!Box 6840 LTE – pierwsze wrażenia

05.19.2015 18:15:16 · Opublikowano w 4G LTE, Fritz!Box
W pierwszym kwartale br. Play oficjalnie włączył do swojej oferty produkt klasy premium, czyli modem Fritz!Box 6840 LTE. Dzięki uprzejmości firmy AVM mamy możliwość wypróbowania urządzenia w praktyce. Na początek jednak kilka suchych faktów i ciekawostek co do zawartości pudełka:
  • router
  • 2 odkręcane anteny LTE
  • zasilacz
  • żółty kabel sieciowy
  • CD z programem konfiguracyjnym
  • obrazkowa instrukcja obsługi z podpisami (angielski) oraz ulotka reklamowa z innymi produktami AVM
Urządzenie wygląda dokładnie tak samo jak na pudełku. Po przykręceniu anten LTE mogą się one obrać dookoła. Antena wi-fi jest przykręcona na stałe i można zmieniać jej położenie w zakresie 180 stopni. Tył urządzenia zajmują 4 wyjścia LAN RJ-45, gniazdko na kartę SIM, USB oraz telefoniczne RJ-11. Ze spraw ciekawostkowych chcę wspomnieć o dwóch sprawach: długość kabla sieciowego wynosi 140 cm, zaś długość kabla zasilającego to 150 cm. Ponadto hasło do wifi można znaleźć w dwóch miejscach: standardowo na spodzie routera oraz na okładce CD. IMG_0331 IMG_0334 IMG_0337 IMG_0351 IMG_0352 IMG_0364 IMG_0373
Źródło:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.