BlogPlay.eu

mPotwór doładuje karty Play

03.06.2015 16:23:07 · Opublikowano w doładowanie
Od 5. marca mPotwór jest oficjalnym kanałem doładowań sieci Play. Dzięki temu promocje organizowane przez P4 będa również obowiązyłay w mPotworze. Parę słów o mPotworze: jest to aplikacja na najpopularniejsze mobilne systemy operacyjne a sama płatność jest realizowana przez MasterPass. Cieszy fakt, że przybywa użytecznych narzędzi w których można wygodnie i szybko doładowywać konto. Z okazji rozpoczęcią współpracy między firmami została zorganizowana promocja, ale cieszyła się taką popularnością, że pula bonusowych doładowań wyczerpała się po kilku godzinach. mPotwór zapowiada kolejne atrakcje Klik.
Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “mPotwór doładuje karty Play”

  1. Bonus był nawet lepszy niż napisali 🙂 Przez błąd w systemie za każde doładowanie 50zł na konto główne trafiało kolejne 50zł. Dlatego tak szybko skończyli promocję (planowo miała trwać do północy bez żadnych ograniczeń).

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.