BlogPlay.eu

Atrakcje z Play

02.19.2015 22:39:12 · Opublikowano w konkurs
Oprócz promocji na telefony i inne gadżety, Play od czasu do czasu organizuje konkursy z nagrodami od partnerów. Obecnie trwa konkurs związany z premierą ekranizacji powieści
"50 twarzy greya". Jest to konkurs skierowany do miłośników autoportretów robionych telefonem. Zrobione zdjęcia mają przedstawiać różne twarze konkursowicza. Nagrodą jest iPhone 6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest korzystanie z usługi Audioteka w Play. Nowi subskrybenci otrzymają powyższą powieść w wydaniu dźwiękowym całkowicie gratis. Więcej szczegółów i zgłoszenia można znaleźć pod tym adresem: KLIK. Zgłoszenia są przyjmowane do 26. lutego. Druga ciekawa zabawa jest związana ze wprowadzonym niedawno nowym Stanem Darmowym. Aby liczyć na nagrodę trzeba dopasować rozmowy telefoniczne prowadzone przez Kubę Wojewódzkiego oraz Annę Muchę. Tu też możemy wygrać iPhone-y 6. KLIK. Zabawa trwa do 2. marca - powodzenia :)
Źródło:
Tagi:

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.