BlogPlay.eu

Nowy Stan Darmowy w Play i nie tylko

Na dzisiejszej konferencji Play pokazał nową odsłonę swoich ofert we wszystkich zarówno w abonamentach jak i pre-paid. Do tego postanowił nawiązać do przełomowej oferty jaką był Stan Darmowy. Od dziś użytkownicy wybranych taryf mogą aktywować promocję, dzięki której mogą dzwonić i smsować w sieci Play za darmo! Tak, klienci abonamentowi Play mogą również z tego skorzystać. Wyłączone są z tego stare taryfy jak np. One Play. Natomiast w przypadku pre-paid, Stan Darmowy do Play na zawsze mogą aktywować użytkownicy Formuły Play na Kartę, MiniMaxa, Play Lubię to!, Play na Kartę Lubię to!, Red Bull Mobile na Kartę (wszystkie warianty). Więcej szczegółów oraz regulaminy w których będą szczegóły będzie dostępny na www.play.pl/standarmowy. Dla osób korzystających z taryf z Roczną Ważnością Konta )np. Play Fresh) operator udostępnił kod wydłużający okres ważności o 365 dni. Podsumowując: Aktywcja Stanu Darmowego jest całkowicie bezpłatna i nie wyłącza innych promocji. Wystarczy wprowadzić kod *188# i zatwierdzić zieloną słuchawką. Aby przedłużyć ważność konta o 365 dni we Freshu i taryfach z RWK wystarczy wybrać *111*692*1# i zatwierdzić zieloną słuchawką. Na pytania i dalsze szczegóły będą odpowiadali autorzy oferty na żywo, tylko na blogu Marcina Gruszki około godziny 19:00. IMG_9748_playsd IMG_9752_playsd IMG_9753_playsd
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Nowy Stan Darmowy w Play i nie tylko”

  1. Tą konferencje to w piwnicy robiliście czy garaży podziemnym?

  2. Bartek, konferencja była na powierzchni, a tam wystarczyło trochę zaciemnić i mamy to co widać…

  3. ale jak mam taryfę play fresh z RWK to po 1. nie mogę włączyć stanu darmowego, a po drugie po co mi jakiś kod w takiej taryfie co przedłuża ważność konta ? Masło maślane. Czytam te regulaminy i są tak skonstruowane że nawet konsultanci na infoliniach nie wiedzą do końca o co chodzi… co za zamieszanie. I po co kody *188# skoro nie można uruchomić stanu darmowego w taryfach z RWK.

  4. Marcin: nie tylko ty chciałbyś mieć stan darmowy i rwk JEDNOCZEŚNIE. Niestety tak dobrze nie ma. Albo stan darmowy w wybranych taryfach, albo RWK tam gdzie nie można aktywować SD.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.