BlogPlay.eu

Nowa kampania zasięgowa

12.24.2014 12:50:22 · Opublikowano w zasięg
W końcówce roku Play postanowił przypomnieć, że oprócz swoich nadajników jego klienci mogą też korzystać z zasięgu innych operatorów. W tym celu nazwiązał do konkursu Czterech Skoczni dzieki czemu do reklam zawitali nowi sportowcy. Tak prezentuje się aktualny spot: [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4G6ctvH1Sqw[/youtube] A w ramach wspominek przypomnijmy pierwsze próby dotarcia z informacją o roamingu krajowego, początkowo tylko z Polkomtelem z 2008 r. [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wez3IlFi3fQ[/youtube] ... oraz reklamy zasięgowe z Kubą Wojewódzkim z 2012 r. [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IB0vIqziVng[/youtube] A tych którzy nie mogą korzystać z zasięgu Orange namawiamy do kontaktu z BOK.
Źródło:

Jeden komentarz dla wpisu “Nowa kampania zasięgowa”

  1. W sumie to kłóci mi się przekaz marketingowy z tym co słyszę od znajomych i widzę na forach. Pytanie czy Play obiecywał tak dobry zasięg, że teraz wszyscy marudzą, bo jest tylko dobrze, a nie idealnie, czy też może zasięg nie jest tak dobry, ale Play chce nadrobić marketingowo, wmawiając, że jest? Mam nadzieję, że to pierwsze, osobiście z Playem nie mam większych problemów.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.