BlogPlay.eu

Promocja Świąteczna w Play na kartę

Święta coraz bliżej więc operatorzy uruchamiają świąteczne promocje. W tym roku Play zaoferował nolimit za 10 pln na rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych. Promocja obowiązuje od 24. listopada 2014 do godz 23:59 1 stycznia 2015. Warto podkreślić, że darmowe połączenia można wykonywać w Wigilię oraz pozostałe dni Świąteczne oraz Nowy Rok (chyba, że Operator poplątał coś w regulaminie). Aktywacja usługi: a. Wpisać i zatwierdzić klawiszem połączenia kod *111*623*1#. b. Wysłać SMS o treści START.623 na bezpłatny numer telefonu 111. c. Wejść na Play24 na stronie https://www.24.play.pl i następnie wybrać odpowiednią opcję w zakładce „usługi”. Promocja obowiązuje w następujących taryfach: Play Fresh, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na kartę, Play Karta, Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play, Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci, Lubię to!, Formuła MINI MAX na Kartę, Formuła Play na Kartę. Miło, że operator pamięta o freshowcach, natomiast trochę dziwi brak Red Bulla.
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Promocja Świąteczna w Play na kartę”

  1. pewnie, ze milo ze freshowcy tym razem nie sa spychani na margines, jak to bywa ostatnio. to chyba najlepsza taryfa w Play, i to od 5-ciu lat? ot, jednym slowem – ZACNIE 🙂

  2. Trzeba przyznać, że z tymi okazyjnymi promocjami play jest ok. Poza świętami np, na woodstocku można było dzwonić – nie wiem jak się to w praktyce sprawdza ale idea dobra:)

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.