BlogPlay.eu

Listopadowa promocja doładowań

Po ponad miesiącu jest kolejna edycja. Tylko 17. listopada każde doładowanie zrealizowane przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie premiowane zgodnie z poniższymi zasadami:
Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 30 mb
11-25 zł 100 sms
26-50 zł 50 minut do wszystkich
51 zł i więcej 150 minut do wszystkich
Jak zwykle kilka przypomnień: Bonusy są ważne przez 30 dni z wyjątkiem bonusu internetowego w Mini Maxie - tu promocyjne mb są ważne do końca miesiąca. Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże od siebie 5% wartości doładowań na WOŚP! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070.
Źródło:

3 komentarze dla wpisu “Listopadowa promocja doładowań”

  1. Slabizna!!!!

  2. Jak widać, Play po prostu się wypala. Chciałem przenieść do nich numer z Mbank Mobile, bo sieć jest likwidowana i od 30 października zero kontaktu z ich strony, a moje zgłoszenie zostało skasowane. Widocznie nie zależy im na nowych klientach 🙁 – a szkoda. Orange zaproponował za przejście 50 zł na konto i dodatkowo 100% do każdego doładowania przez 3 miesiące od przejścia. Wysłałem tę ofertę do Play i … cisza. Widocznie nie są w stanie dać nawet podobnej oferty, więc co tu liczyć na jakieś konkretne bonusy w “Listopadowej promocji doładowań”

  3. Leszek: poczytaj uwaznie o tych bonusach w orange bo tam takie szczegóły mają spore znaczenie. W play możesz dostać 60 pln za przeniesienie numeru
    http://www.play.pl/promocja/przejdz-do-play-na-karte/
    ale fakt, ta edycja promocji doładowań wypada blado…

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.