BlogPlay.eu

Zmiany w promocji darmowego 4G LTE w ofertach pre-paid

22. października br. Play lekko zmodyfikował regulamin promocji bezpłatnego transferu w sieci 4G LTE. Zmiany dotyczą użytkowników Red Bull Mobile na Kartę oraz Play Online na Kartę 4G LTE. Najważniejszą informacją jest przedłużenie promocji "do odwołania". Drugą, trochę mniej przyjemną jest nowy limit transferu: 100 GB, a potem Operator może ograniczyć prędkość do 2mbit/384kbit w sieci 4G LTE. Mimo tego warto odnotować fakt, że zwiększają się szanse na obowiązywanie promocji również w przyszłym roku.
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Zmiany w promocji darmowego 4G LTE w ofertach pre-paid”

  1. Ciekawe kiedy będą znów dostępne zestawy 2 GB + modem LTE Huawei E3272 za 199 zł ???????????????

  2. 100 GB na LTE to jednak wciąż trochę mało. Przynajmiej dla tych, co lubią posiedzieć na Youtube czy róznych serwerach streamingowych z gameplayami. Z automatu dostaną jakość full hd i limit pęknie w tydzień… Choć przyznaję, że po ograniczeniu te 2 mb to nie jest tragiczna prędkość.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.