BlogPlay.eu

Środowa promocja doładowań w Play

I kolejna jednodniowa promocja doładowań przed nami. Tylko 15. października każde doładowanie zrealizowane przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie premiowane zgodnie z poniższymi zasadami:
Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 100 sms
11-25 zł 60 mb
26-50 zł 70 minut do wszystkich
51 zł i więcej 80% więcej
Jak zwykle kilka przypomnień: Bonusy są ważne przez 30 dni z wyjątkiem bonusu internetowego w Mini Maxie - tu promocyjne mb są ważne do końca miesiąca. Promocja obowiązuje również użytkowników Red Bull Mobile na Kartę. Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże od siebie 5% wartości doładowań na WOŚP! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070.
Źródło:

8 komentarze dla wpisu “Środowa promocja doładowań w Play”

 1. Kto informuje o tym kiedy beda doladowania promocyjne? Zagladanie codzienne mija sie z celem….

 2. dokładnie! też przegapiłem, a skoro Play organizuje promocje dla pre-paid, to chcę sprzedać więcej doładowań. ergo fajnie by było, gdyby informował sms o czymś takim wcześniej.

  fajnie by było, żeby informacje można było wyłączyć w play24, nie każdy chce spam 😉

 3. Kiedy następna?
  Dowiemy sie?

 4. Aby móc skorzystać z promocyjnego doładowania, nalezy uprzedzić użytkowników o takiej akcji. Nikt tego jednak nie czyni. Informacja o takiej akcji jest publikowana dopiero po jej zakończeniu. Absurd.

 5. maria: informacje o promocji pojawiają się tuż przed północą.

 6. Chyba sie nie dowiemy…

 7. 17 listopada kolejna edycja

 8. Faktycznie dzis jest.
  Ale nie ma najwazniejszego czy bonusu 100% i wiecej….
  Slabizna

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.