BlogPlay.eu

Powakacyjna promocja doładowań

Po wakacyjnym odpoczynku czas wrócić do szkół. Z tej okazji tylko 1.września każde doładowanie zrealizowane przez facebooka oraz doladowania.play.pl będzie premiowane zgodnie z poniższymi zasadami:
Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 200 sms
11-25 zł 100 minut do wszystkich
26-50 zł 150 minut do wszystkich
51 zł i więcej 50% więcej
Jak zwykle kilka przypomnień: Bonusy są ważne przez 30 dni. Promocja obowiązuje użytkowników Red Bull Mobile na Kartę oraz Play Karta (pierwsza oferta Play z 2007r.) i Nowy Play na Kartę (druga wersja taryfy dla klientów pre-paid), jak również pozostałych ofert głosowych. Przed doładowaniem zachęcamy do włączenia usługi Wspieram WOŚP. Dzięki temu Play przekaże od siebie 5% wartości doładowań na WOŚP! Zarówno SMS aktywacyjny, jak i przekazywanie środków na podstawie sumy doładowań nie obciąża konta, 100% kwoty doładowania trafia na konto klienta. Wystarczy wysłać bezpłatnego smsa o treści TAK na nr 8070.
Źródło:

2 komentarze dla wpisu “Powakacyjna promocja doładowań”

  1. Bo(o)t manager napisał:

    Co prawda to nie na temat, ale nie myślałeś o zamknięciu forum? To co tam się dzieje to żenada.

  2. nareszcie! oplacalo sie czekac te 2 miesiace, w koncu dobra promocja dla uzytkownikow pre-paidow ;]

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.