BlogPlay.eu

Nowa oferta internetowa w Play

08.19.2014 1:40:34 · Opublikowano w 4G LTE, abonament, Play Internet, PLAY news
Poniedziałkowa konferencja Play będzie z pewnością dużym krokiem milowym w rozwoju internetu mobilnego w Polsce, ale po kolei. Przedstawiciele operatora rozpoczęli od krótkiego podsumowania dotychczasowych osiągnięć: wspomniano o początkach Play Online jako ofercie która pokazała, że internet mobilny nie musi być drogi oraz o postępach w uruchamianiu zasięgu LTE z którego obecnie może korzystać ponad 50% populacji. Obecnie ponad 26% ruchu generowanego przez klientów indywidualnych jest przesyłana po LTE. Operator uznał, że nadszedł czas większych zmian. Oficjalnie pożegnano markę Play Online, zaś nowa oferta internetowa będzie funkcjonowała po prostu jako Play Internet. Nowa nazwa wprowadza nową ofertę: nielimitowanego dostępu do internetu bez ograniczeń systemowych prędkości - ograniczeniami będzie sama technologia, max 70MBit download oraz max 20MBit upload, oczywiście w zależności od dostępnych warunków technicznych w danym terenie. Oferta obowiązuje w zasięgu własnym Playa w sieci 4G LTE oraz HSPA. Nowe taryfy będą nosić nazwę Formuła 4G LTE Unlimited. Operator podkreśla, że w każdej opcji nowej oferty będzie obowiązywała promocja z 6. miesiącami absolutnego braku limitów. Opłaty zaczynają się od kwoty 29,99 pln/mies w opcji tylko SIM z Umową na 18 miesięcy. Za 49,99 pln/mies otrzymamy modem za 1 pln; za 59,99 pln/mies przenośny router a za 69,99 pln/mies router domowy. Oferta trafi do sprzedaży od 20. sierpnia br. Osobom, które generują wyjątkowo duży ruch pragniemy przypomnieć, że Operator zostawił sobie furtki regulaminowe pozwalające mu ograniczyć prędkość. Dotychczasowi klienci będą mogli zmigrować do nowej oferty pod warunkiem, że wybiorą wariant droższy niż aktualnie posiadany. Dodatkowo Play planuje wprowadzić namiastkę sprzedaży pakietowej. Otóż jeśli klient kupi ofertę głosową za min. 39,99 pln to będzie mógł kupić ofertę internetową za 50% ceny! Taka oferta ma obowiązywać TYLKO tego samego dnia. Data jej wprowadzenia będzie ogłoszona w późniejszym terminie. IMG_9273a IMG_9282aIMG_9298aIMG_9315aIMG_9323aIMG_9338a
Źródło:

4 komentarze dla wpisu “Nowa oferta internetowa w Play”

  1. Bardzo dobra oferta!

  2. Oferta całkiem spoko. A czy coś było robione w kierunku poprawy zasięgu? U mnie ostatnio zdecydowanie lepiej łapie.

  3. “Dotychczasowi klienci będą mogli zmigrować do nowej oferty pod warunkiem, że wybiorą wariant droższy niż aktualnie posiadany.”

    Dotychczasowi czyli którzy?? tylko z kończącymi się umowami na net czy nawet w trakcie umowy??

  4. organic, ze słów przedstawiciela operatora wynika, że migracja może być dostępna dla klientów w trakcie umowy. Po szczegóły wystarczy zwrócić się do bok.

Napisz komentarz

Redakcja serwisu Blog Play zastrzega sobie możliwość moderacji (edycja, usuwanie) komentarzy zawierających wpisy niezgodne z Polskim prawem, obrażające innych użytkowników, zawierające wulgarne czy też obraźliwe treści. Ponadto zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń reklamowych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone komentarze będące prywatnymi opiniami użytkowników.

Zamieszczone przez użytkowników komentarze nie stanową stanowiska serwisu.